Prezidents Vējonis tiekas ar Ostapenko un sportistei velta jaukus vārdus

Komentāri
Prezidents Vējonis tiekas ar Ostapenko un sportistei velta jaukus vārdus
Foto: Valsts Prezidenta Kanceleja

Valsts prezidents Raimonds Vējonis ceturtdien, 2017. gada 15. jūnijā, tikās ar Latvijas tenisisti Jeļenu Ostapenko un sveica viņu ar Latvijas sporta vēsturē vēl nebijušu sasniegumu – uzvaru Francijas atklātā čempionāta sieviešu vienspēļu turnīrā.

Raimonds Vējonis izteica sportistei pateicību par ieguldīto darbu un uzsvēra, ka viņas uzvara ir veicinājusi Latvijas atpazīstamību pasaulē un ir pozitīvs stimuls Latvijas sporta dzīves turpmākai attīstībai. “Mēs varam paveikt daudz, ja izvirzām ambiciozus mērķus un, nenolaižot rokas, strādājam, lai tos sasniegtu. Protams, ļoti būtisks ir mūsu tuvāko un sabiedroto atbalsts. Paldies sportistes vecākiem par atbalstu Jeļenai Ostapenko sporta gaitās! Šie panākumi ļauj mums visiem lepoties ar savu valsti un mūsu līdzcilvēkiem. Šī uzvara ir vēl viens apliecinājums mums pašiem par Latvijas cilvēku spējām,” atzīmēja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Ostapenko siltā sagaidīšana Latvijā

Foto: Latviešu tenisiste ar prestižo ”French Open” trofeju

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl