Komentāri
Prezidents Vējonis sveic Aparjodu ar pasaules junioru čempiona titula izcīnīšanu
Foto: F64

  Valsts prezidents Raimonds Vējonis sveic talantīgo Latvijas kamaniņu braucēju Kristeru Aparjodu ar izcīnīto pasaules junioru čempiona titulu.

“Kamaniņu sportam mūsu valstī ir stipras saknes. Tādās aug jauni meistari. Kristers Aparjods – pasaules junioru čempions!” teikts prezidenta ierakstā sociālajā tīklā “Twitter”.

<blockquote class=”twitter-tweet” data-lang=”en”><p lang=”lv” dir=”ltr”>Spēcīgā tradīcijā aug jauni meistari Latvijas kamaniņu sportā. Kristers Aparjods – pasaules junioru čempions!</p>&mdash; Valsts prezidents (@Rigas_pils) <a href=”https://twitter.com/Rigas_pils/status/827896557001375744″>February 4, 2017</a></blockquote>
<script async src=”//platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Aparjods sestdien Siguldas trasē tika kronēts par pasaules junioru čempionu. Tikmēr otrajā vietā ierindojās austrietis Niko Gleiršers, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vācietis Makss Langenhans.

Šī ir otrā reize atjaunotās Latvijas laikā, kad tiek izcīnīta zelta medaļa pasaules junioru čempionātā. 1998.gadā turpat Siguldas trasē pirmais bija Mārtiņš Rubenis, kurš pašreiz ir Latvijas junioru izlases treneris.

Aparjods šosezon janvārī izcīnīja otro vietu junioru Pasaules kausa etapā Īglsā, kā arī Oberhofā guva otro vietu Eiropas junioru čempionātā. Īglsā viņu apsteidza vienīgi Gleiršers, bet Oberhofā – Langenhans, kuri bija latvieša sīvākie konkurenti cīņā par pasaules čempiona titulu.

Pasaules čempionāts junioriem Siguldā notiek trešo reizi. Savulaik 1993.gadā par čempioniem divnieku sacensībās kļuva Andris Neparts un Sandris Bērziņš, bet bronzas medaļas ieguva Klāvs Vasks un Sandris Livzenieks. Otro reizi šīs sacensības Latvijas trasē tika aizvadītas 1998.gadā, kad junioru konkurencē triumfēja Mārtiņš Rubenis, bet komandu stafetē Latvijas juniori ieguva sudraba godalgas.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl