Komentāri
Prezidents Vējonis kopā ar Inetu Radeviču atklāj Prezidenta kausa izcīņu
Foto: F64

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien Valmierā Jāņa Daliņa stadionā piedalījās ikgadējās Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā atklāšanas ceremonijā.

Kopā ar Latvijas prezidentu sacensības atklāja Valmieras pilsētas pašvaldības vadītājs Jānis Baiks un Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunājot atklāšanas dalībniekus, Valsts prezidents pauda gandarījumu, ka tradīcijām bagātās sacensības atkal pulcējušas labākos vieglatlētus no visām Baltijas valstīm.

Viņš novēlēja ikvienam sportistam cīnīties ar pilnu atdevi, lai sasniegtu visaugstākos mērķus. Raimonds Vējonis arī pateicās Valmieras pilsētai un Latvijas Vieglatlētikas federācijai par ieguldīto darbu Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā sacensību rīkošanā.

Foto: Prezidents Raimonds Vējonis, Valmieras mērs Jānis Baiks un Ineta Radeviča atklāja Prezidenta kausa izcīņu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl