Komentāri
Prezidents Vējonis kopā ar Inetu Radeviču atklāj Prezidenta kausa izcīņu
Foto: F64

Valsts prezidents Raimonds Vējonis piektdien Valmierā Jāņa Daliņa stadionā piedalījās ikgadējās Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā atklāšanas ceremonijā.

Kopā ar Latvijas prezidentu sacensības atklāja Valmieras pilsētas pašvaldības vadītājs Jānis Baiks un Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidente Ineta Radeviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzrunājot atklāšanas dalībniekus, Valsts prezidents pauda gandarījumu, ka tradīcijām bagātās sacensības atkal pulcējušas labākos vieglatlētus no visām Baltijas valstīm.

Viņš novēlēja ikvienam sportistam cīnīties ar pilnu atdevi, lai sasniegtu visaugstākos mērķus. Raimonds Vējonis arī pateicās Valmieras pilsētai un Latvijas Vieglatlētikas federācijai par ieguldīto darbu Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā sacensību rīkošanā.

Foto: Prezidents Raimonds Vējonis, Valmieras mērs Jānis Baiks un Ineta Radeviča atklāja Prezidenta kausa izcīņu

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl