Pozitīvie MTG darbinieki gatavojas maratonu sezonai

1 komentārs
Pozitīvie MTG darbinieki gatavojas maratonu sezonai

Straujiem soļiem tuvojas dažādi sporta pasākumi – pusmaratoni, maratoni, īso un garo distanču skrējieni, tieši tāpēc 28. aprīļa vakarā paši sportiskākie MTG kolēģi devās uz ”Lemon Gym” Dzelzavas iela 72, lai nodotos kārtīgām fiziskām aktivitātēm fitnesa trenera Sanda Valdmaņa uzraudzībā.

MTG darbinieki aizvadīja funkcionālo treniņu, kur mērķis bija mainīt kardio un spēka aerobos vingrinājumus ar augstiem un zemiem fiziskās slodzes intervāliem, izpildot vingrinājumus no 30 līdz 60 sekundēm. Pēc šīm intensīvajām fiziskām aktivitātēm sekoja treniņa patīkamākā daļa – atsildīšanās. Aktīvajiem sportistiem pēc kārtīga treniņa radās arī dažādi jautājumi Sandim par veselīgu uzturu un visbiežāk pieļautajām sportošanas kļūdām. Pats treneris uzslavēja darbiniekus ar vārdiem: ”Visi bija baigie malači, jo katrs centās un bija noskaņots ar kareivīgu attieksmi!”

Lūk arī mūsu sportiskās TV Play projekta vadītājas Lienes Ozolas komentārs par veiktajam fiziskām aktivitātēm!

Liene Ozola

Liene Ozola

Treniņš patika. Bija interesants un daudzveidīgs ieskats funkcionālā treniņa norisē. Atzinīgi vērtēju arī trenera profesionālo attieksmi. Par “Lemon Gym” zāli radās ļoti labs iespaids, manuprāt, atbilstoši nosaukumam veiksmīgi tiek izmantota dzeltenā krāsa, kas jebkurā gadījumā uzlabo garastāvokli un iepriecina, kas nav mazsvarīgi. Tāpat patika ērtais trenažieru izkārtojums, zāle ir pietiekami plaša, lai varētu vingrot, viens otram netraucējot.

Foto

Pats treneris par sporta kluba plusiem uzskata zāles plašumu, trenažieru kvalitāti un apmeklētajiem draudzīgas cenas.

LEMON GYM ir sporta klubi pilsētas cilvēkam, kurš vēlas paspēt visu, aprēķinot katru minūti savā darba dienā. Sporta klubu tīkls Latvijā darbību sāka 2016. gadā un šobrīd atvēris jau 4 filiāles Imantā, Teikā, Purvciemā un Ķengaragā.

Visi klubi ir maksimāli ”automatizēti”, lai neveidotos rindas, piemēram, reģistratūrā. Ikvienam apmeklētājam pieejams labāko ražotāju sporta inventārs, ērtas dušas un pārģērbšanās skapīši. Zāles ir plašas un ērtas – pieejamas vairākas treniņu zonas – TRX, brīvo svaru, stiepšanās, kardio un spēka treniņu zonas. Klientiem Dzelzavas ielas zālē pieejams arī jaunums Latvijā – virtuālā treniņu zona ar vairāk kā 500 dažādām treniņu programmām.

Līdz 13.maijam, iegādājoties gada abonementu jebkurā filiālē, par pirmo mēnesi jāmaksā 9,99 EUR, par atlikušajiem 11 mēnešiem – 19 Eur mēnesī. Plašāku informāciju meklē www.lemongym.lv vai Facebook.com/lemongymlatvia. Izpied no sevis visu!

TOP komentāri

  • Tomāts
    0 0 0

    Tomāts

    Kas ir MTG darbinieki? Kā viņi atšķiras no SIA Burkāns darbiniekiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl