Polis Majka svin uzvaru “Vuelta a Espana” 15. posmā, kopvērtējumā vadību saglabā Eikings

0 Komentāru
Polis Majka svin uzvaru “Vuelta a Espana” 15. posmā, kopvērtējumā vadību saglabā Eikings
IMAGO IMAGES / SCANPIX

Polijas riteņbraucējs Rafals Majka svētdien svinēja uzvaru daudzdienu velobrauciena “Vuelta a Espana” 15. posmā, kopvērtējumā vadību saglabājot norvēģim Odam Kristianam Eikingam (“Intermarcha – Wanty – Gobert Matariaux”).

Riteņbraucēji sacensību 15. posmā mēroja 197,5 kilometrus garu distanci, kurā bija iekļauti divi pirmās kategorijas kāpumi, kā arī pa vienam otrās un trešās kategorijas kāpumam.

“UAE-Team Emirates” riteņbraucējs Majka uzvarēja pēc solo brauciena, bet Edams Jeitss no “Ineos Grenadiers” atvinnēja 15 sekundes visiem galvenajiem pretendentiem uz uzvaru kopvērtējumā.

Tā viņam bija pirmā uzvara posmā četru gadu laikā.

Majka finišēja vientulībā minūti un 27 sekundes pirms nīderlandieša Stefena Kruijsvijka no “Jumbo-Visma” komandas un divas minūtes un 19 sekundes pirms austrālieša Krisa Hamiltona.

Kopvērtējumā joprojām vadībā ir Eikings, kuram ar 54 sekunžu atstarpi seko francūzis Gijoms Martēns (“Cofidis, Solutions Credits”) un ar minūtes un 36 sekunžu atstarpi – pagājušā gada čempions slovēnis Primožs Rogličs (“Team Jumbo-Visma”).

Pirmdien velobraucienā būs atpūtas diena, bet otrdien – 180 kilometrus garš līdzenuma posms.

Šogad pēdējā no lielajām tūrēm finišēs 5. septembrī Santjago de Kompostelā.

0 Komentāru