Poļi sašutuši par Brieža sitienu ar elkoni, bet nerunā par Glovacka belzienu Mairim pa pakausi

16 komentāri
Poļi sašutuši par Brieža sitienu ar elkoni, bet nerunā par Glovacka belzienu Mairim pa pakausi
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Poļu boksera Kšištofa Glovacka promoteris Andžejs Vasiļevskis sarunā ar poļu mediju Onet.pl izteicies, ka svētdien saistībā ar cīņu pret Mairi Briedi tiks iesniegts protests.

Jau ziņojām, ka uzvaru cīņā starp Glovacki un Briedi trešajā raundā ar tehniskā nokauta palīdzību izcīnīja latvietis.

Cīņa raisījusi diskusijas interneta lietotāju vidū par trim epizodēm, kuras arī izceļ poļu boksera promoteris,: situāciju, kurā Mairis Briedis sākumā saņēma sitienu pa pakausi; situāciju, kur cīņa turpinājās vēl ilgāku laiku pēc raunda beigām; kā arī Brieža sitienu pa pakausi Glovackim.

Tomēr tas, ka Glovackis pirms Brieža sitiena izdarīja neatļautu sitienu Mairim, vismaz sarunā ar Onet.pl minēts netiek.

Promoteris Vasiļevskis uzskata, ka tiesnesis nav spējis saglabāt kontroli par cīņu: ”Viņš pieļāva kļūdu jau sākumā. Tika atzīts, ka tika izdarīts sitiens ar elkoni, par to tika atņemts viens punkts. Arī notikumi vēlāk bija nekonsekventi saskaņā ar jebkādiem noteikumiem.”

”Es nevienam nevēlos uzbrukt un nemeklēju nekādas sazvērestības teorijas, tomēr es redzēju vairākas tiesneša kļūdas. Briedis turpināja cīņu, kaut esot dzirdējis zvanu par raunda beigām. Katras federācijas noteikumos ir rakstīts, ka tas aizliegts. Mēs uzreiz pieprasījām cīņas atcelšanu, tomēr, zinot biznesu, es to nevaru iedomāties kā reālu scenāriju,” Vasiļevskis turpināja.

”Svētdien es nosūtīšu e-pastus uz WBO un WBC, redzēsim, kas notiks tālāk.”

Tāpat neapmierinātību paudusi arī Polijas televīzija “TVP Sport”, kuriem pieder tiesības pārraidīt Boksa Supersērijas sacensības.

Televīzijas pārstāvis Mareks Školikovskis savā Twitter kontā pēc cīņas ar nelielu devu sarkasma rakstīja: “TVP Sport protestēs. Ja profesionālais bokss izskatās šādi, paldies, priecājieties vienatnē.”

Epizode, kurā Briedis saņem sitienu pa pakausi un atbild ar sitienu ar elkoni.

Pasaules boksa supersērijas finālu skaties TVPlay Sports!