Dvinskim un Prāmniekam jauns projekts – sporta podkāsts ”Fleksis”

Pievienot komentāru
Dvinskim un Prāmniekam jauns projekts – sporta podkāsts ”Fleksis”
KVIESISFOTO

Populārie sporta žurnālisti – Toms Prāmnieks un Kaspars Dvinskis – sarunās par aktuālajiem sporta notikumiem Latvijā un pasaulē!

Jau pirmajā epizodē podkāsta vadītāji iepazīstinās ar to, kā paši nokļuvuši sporta pasaulē un kāpēc radās ideja par sporta podkāstu.

Kaspars Dvinskis
sporta žurnālists

Sporta podkāsts “Fleksis” ir raidījums. kur kopā ar kolēģi – Tomu Prāmnieku ielūkosimies sporta dzīvē caur mūsu pasaules uztveri. Mēs, strādājot vairākus gadus ziņu dienestā, esam raduši atspoguļot faktus un citu viedokļus, savu redzējumu atstājot pie sevis, un droši vien, labi, ka tā, jo ziņu skatītājs negaida mūsu viedokli par to, kāpēc Dinamo nevar uzvarēt. Savukārt, komentējot sporta pārraides TV3 Sport kanālā, stāstām par to, ko redzam laukumā, bet kāpēc, mūsuprāt, redzam tieši to, arī biežāk atstājam pie sevis, jo etiķete nepieprasa komentētāju domas par Štelmahera izvēlēto spēles stilu Latvijas basketbola izlasei.

Podkāstā ”Fleksis” visas robežas un sienas tiek nozāģētas, un šajā raidījumā ar pamatojumiem, skatītājam tiks vēstīts par katras nedēļas interesantākajiem un aktuālākajiem sporta notikumiem Latvijā, Baltijā un pasaulē, KHL Dinamo Rīga un izslēgšanas spēlēm, NBA, Turkish Airlines Euroleague, Maira Brieža cīņām, motosportu un ikvienam citam būtiskam notikumam sporta pasaulē!

TV6 ēterā ”Fleksis” būs jau no 3. marta 22.00, savukārt audio versija būs dzirdama radio Star FM plkst. 20.00.