Komentāri
Pludmales volejbolists Samoilovs pasaules čempionātā spēlēs kopā ar Pļaviņu
Foto: LETA

Pludmales volejbolists Aleksandrs Samoilovs gaidāmajā pasaules čempionātā spēlēs vienā pārī ar Mārtiņu Pļaviņu, kurš nupat izcīnīja zeltu pirmajās Eiropas spēlēs, vēsta Latvijas Volejbola federācija (LVF).

Kā zināms, Samoilova ierastais partneris Jānis Šmēdiņš jūnija sākumā guva meniska traumu, pēc kuras operācijas sportistam nepieciešams trīs līdz četras nedēļas ilgs atlabšanas periods. Lai gan sākotnēji bija optimistiskas prognozes par šī dueta dalību pasaules čempionātā, Šmēdiņš tomēr nav paspējis izveseļoties no savainojuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to apvienoties nolēmuši Samoilovs un Pļaviņš. Šis duets kopš spēlēja jau 2008.gada Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Pasaules čempionāts norisināsies no 26.jūnija līdz 5.jūlijam Nīderlandē. Pirmo cīņu Latvijas pludmales volejbola duets aizvadīs 27.jūnijā, kad tiksies ar krieviem Jaroslavu Koškarevu un Dmitriju Barsuku. Nākamajā dienā Samoilovam/Pļaviņam paredzēta cīņa ar nīderlandiešiem Stīvenu van de Veldi un Mihilu van Dorstenu, bet pēc dienu ilgas pauzes viņi spēkosies ar Čīles pāri Estevanu un Marko Grimaltiem.

Šajā sezonā kopumā Samoilovs kopā ar Šmēdiņu bija plānojuši nodrošināt dalību nākamā gada Riodežaneiro vasaras olimpiskajās spēlēs, kuru kvalifikācijā tiek ņemti vērā Pasaules kausa posmi, Kontinentālā kausa posmi un pasaules čempionāts.

Latvijas vadošais pludmales volejbola duets jūnijā izlaida Major kategorijas turnīrus Horvātijā un Norvēģijā, kā arī nepiedalījās Grand Slam turnīrā ASV.

Kā iepriekš aģentūrai LETA atzina Samoilovs, šai sezonai izvirzīto mērķi būs grūti izpildīt.

Lasi vēl