Pludmales volejbolisti Jūrmalas Masters sacensībās uzsāk izslēgšanas turnīru

0 Komentāru
Pludmales volejbolisti Jūrmalas Masters sacensībās uzsāk izslēgšanas turnīru
Foto: CEV.LU

Jūrmalā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters sērijas pludmales volejbola turnīrā šodien sākas izslēgšanas turnīrs. Kā pirmās kortā izies dāmas, kurām izslēgšanas turnīra pirmā kārta sāksies plkst.8.

Latvijas vadošais dāmu duets Alise Lece un Marta Ozoliņa, kuras turnīrā izliktas ar ceturto numuru, izslēgšanas turnīru sāks ar cīņu pret ukrainietēm Valentīnu Davidovu un Jevgēņiju Ščipkovu, kurām piešķirts trešais numurs.

Savukārt šī gada Eiropas U-22 čempiones Tīna Laura Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, kuras izliktas ar 14.numuru, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar Krievijas pāri Kseniju Dabižu un Jūliju Abalakinu, kurām piešķirts 12.numurs.

Abi Latvijas dāmu dueti savās apakšgrupās ieņēma trešās vietas, tādējādi izslēgšanas turnīrs viņām jāsāk no pirmās kārtas. Tikmēr pērnā gada Eiropas U-18 čempione Paula Ņečiporuka ar pieredzējušo Agnesi Caicu cieta zaudējumu visās trīs apakšgrupu spēlēs un turnīru noslēdza dalītā 13.vietā.

Savukārt kungu sacensībās izslēgšanas turnīrs sāksies plkst.9, kad tiks aizvadītas pirmās kārtas spēles. Īpašo uzaicinājumu jeb wild card saņēmušie Rihards Finsters un Edgars Točs, kuri izlikti ar 12.numuru, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā tiksies ar ukraiņiem Oleksiju Deņinu un Sergiju Popovu, kuri turnīrā izlikti ar 11.numuru. Šīs spēles uzvarētājs ceturtdaļfinālā tiksies ar Latvijas vadošo duetu Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Tikmēr Toms Šmēdiņš un Aleksandrs Solovejs, kuri pārvarēja kvalifikāciju un turnīrā izlikti ar 15.numuru, izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā spēkosies ar francūžiem Juzefu Krū un Maksimu Tjersī, kuriem ticis devītais numurs.

Šmēdiņš/Solovejs un Finsters/Točs savās apakšgrupās palika trešie un izslēgšanas turnīru sāks no pirmās kārtas, bet Samoilovs/J.Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš/Haralds Regža savās grupās izcīnīja trīs uzvaras trīs spēlēs, uzreiz nodrošinot vietu ceturtdaļfinālā. Pļaviņam un Regžam ceturtdaļfināls sāksies plkst.16, bet Samoilovam un Šmēdiņam stundu vēlāk.

Sestdien sportisti sāks izslēgšanas cīņas, turklāt dāmām būs arī pusfināla mači, bet svētdienas rītā pusfinālus aizvadīs vīri, savukārt pēc tam tiks noteikti medaļu ieguvēji. Šajās sacensībās uzvarētāji vīru un dāmu konkurencē garantēs savām valstīm vienu ceļazīmi uz nākamā gada pasaules čempionātu.

0 Komentāru