Pludmales volejbola duets Fokerots/Auziņš zaudē Eiropas U18 čempionāta bronzas finālā

0 Komentāru
Pludmales volejbola duets Fokerots/Auziņš zaudē Eiropas U18 čempionāta bronzas finālā
CEV.EU

Latvijas pludmales volejbola duets Kristians Fokerots/Gustavs Auziņš svētdien Slovēnijā cieta zaudējumu cīņā par bronzas medaļu Eiropas U18 čempionātā.

Turnīrā ar trešo numuru izliktie Fokerots/Auziņš bronzas spēlē ar rezultātu 1-2 (20:22, 21:15, 11:15) piekāpās turnīra 26.pārim Timo Hammerbergam/Timam Bergeram no Austrijas.

Trešajā setā latvieši bija ieguvuši komfortablu vadībā ar 9:3, taču uz nākamajiem pretinieku 12 punktiem atbildēja ar tikai diviem, izlaižot no rokām bronzas medaļas.

Jau ziņots, ka pirms tam pusfinālā latvieši ar 0-2 (17:21, 14:21) piedzīvoja zaudējumu pret Krievijas duetu Vladislavu Pančeko/Ivanu Čuprinovu, kuri turnīrā izsēti ar otro numuru. Tikmēr austrieši ar 1-2 (18:21, 21:17, 11:15) piekāpās poļiem Filipam Lejavam/Aleksanderam Čahorovskim (10.).

Latvijas pludmales volejbolisti apakšgrupā uzvarēja Slovēnijas, Kosovas un Anglijas duetus, bet izslēgšanas turnīra iepriekšējās kārtās bija pārāki pār Moldovas un Beļģijas pāriem.

Dāmu konkurencē Zaiga Kalvāne/Daniela Konstantinova apakšgrupā uzvarēja vienā no trim cīņām, meistarsacīkstēs ieņemot dalītu 25.vietu.

Sieviešu un vīriešu turnīros 32 dueti bija sadalīti astoņās apakšgrupās pa četriem pāriem katrā. Izslēgšanas turnīrā iekļuva katras grupas trīs labākās komandas.

Sieviešu duetu trenē Rihards Finsters, bet vīriešu pārim līdzi devies treneris Lauris Iecelnieks.

Pērn Eiropas U-18 čempionātā Turcijas pilsētā Izmirā vislabāk veicās Fokerotam pārī ar Kārli Ābelīti, latviešiem kļūstot par vicečempioniem.
0 Komentāru