Komentāri
Pļaviņš/Egleskalns sasniedz pirmā Pasaules kausa posma izslēgšanas spēles
Foto: LETA

Jaunizveidotais Latvijas pludmales volejbola pāris Mārtiņš Pļaviņš un Hermans Egleskalns ceturtdien sasniedza Ķīnā notiekošā sezonas pirmā Pasaules kausa Open kategorijas posma izslēgšanas spēles.

E apakšgrupas noslēdzošajā – trešajā – mačā ar 28.numuru izliktais Latvijas duets ar 2-0 (23:21, 21:17) pieveica Polijas pludmales volejbolistus Maceju Kosjaku un Maceju Rudolu, kuri izlikti ar 21.numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz ar to Pļaviņš/Egleskalns izcīnīja pirmo panākumu šī turnīra pamatsacensībās, kas tādējādi ļāvis sasniegt izslēgšanas spēles.

Kā zināms, pamatturnīra pirmajā mačā Latvijas pāris trešdien ar 0-2 (18:21, 19:21) piekāpās sacensību piektajam numuram austrāliešiem Izākam Kapam un Kristoferam Makhjū. Vēlāk trešdien Pļaviņš/Egleskalns ar 0-2 (13:21, 17:21) piekāpās arī vāciešiem Sebastjanam Fuhsam un Tomasam Kačmarekam, kuri izlikti ar 12.numuru.

Pēc trim kārtām un vienas izcīnītas uzvaras Pļaviņš/Egleskalns E apakšgrupas kopvērtējumā ierindojās trešajā vietā. Šāda bilance bija arī izslēgšanas spēlēs neiekļuvušajiem Kapam/Makhjū, bet savstarpējo spēļu labākas punktu attiecības dēļ augstāku vietu ieņēma latvieši.

Pamatturnīrā 32 pāri sākumā bija sadalīti astoņās grupās, pa četriem duetiem katrā. Grupu uzvarētāji uzreiz iekļuva izslēgšanas spēļu otrajā kārtā, bet otro un trešo vietu ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēļu pirmajai kārtai. Cīņas par medaļām notiks sestdien. Dalībnieki sadalīs 150 000 ASV dolāru (140 000 eiro) lielu naudas balvu fondu. Izslēgšanas spēles sāksies piektdien.

Lasi vēl