Komentāri
Pļaviņš un Regža sīvā cīņā sasniedz Eiropas spēļu ceturtdaļfinālu
Foto: Getty Images

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža kā vienīgais no Latvijas vīriešu pludmales volejbola duetiem sasniedzis Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku notiekošo pirmo Eiropas spēļu ceturtdaļfinālu.

Ar ceturto numuru izliktie Pļaviņš un Regža grūtā cīņā ar 2-1 (20:22, 21:16, 15:13) uzveica Azerbaidžānu pārstāvošos Neiltonu Santušu un Jaroslavu Rudiku, kuri bija izlikti ar astoto numuru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaut jau pirmajā setā latvieši vairākkārt ieguva četru punktu pārsvaru un pat panāca 17:15, seta beigas drošāk nospēlēja pretinieki, svinot uzvaru. Arī otrajā setā Pļaviņš un Regža ieguva drošu pārsvaru. Šoreiz Azerbaidžānas pārstāvji pietuvojās līdz 17:15, bet neko vairāk paveikt nespēja un latvieši panāca izlīdzinājumu mačā.

Kaut trešajā setā pirmos trīs punktus guva Pļaviņš un Regža, arī šoreiz cīņa ritēja sīvi, bet beigās viņi tomēr noslieca uzvaras kausus sev par labi. Šī Pļaviņam un Regžam bija ceturtā spēle četrās aizvadītajās turnīra spēlēs, turklāt visas gūtas trijos setos.

Kā zināms, ikdienā Pļaviņš pasaules tūrē sacenšas ar Hermanu Egleskalnu, tomēr šī turnīra nolikums viņam lika spēlēt ar Regžu. Ceturtdaļfinālā Pļaviņš un Regža vēlāk sestdien tiksies ar Sīnu Faigu un Arielu Hilmanu no Izraēlas, kuriem sacensībās ir 21.numurs.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Lasi vēl