Komentāri
Pļaviņš un Regža kļūst par trešo Latvijas pludmales volejbolistu duetu PČ izslēgšanas turnīrā
Foto: FIVB.COM

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža trešdien uzvarēja cīņā par vietu Vīnē notiekošā pasaules čempionāta (PČ) izslēgšanas turnīrā, kur jau pirms tam iekļuva Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī Rihards Finsters un Edgars Točs.

Pļaviņš un Regža, kuriem turnīrā ticis 29.numurs, tā saucamajā “lucky looser” kārtā ar 2-0 (21:11, 21:18) pārspēja kanādiešus Raienu Vandenburgu un Āronu Nusbaumu, kuriem sacensībās ir 37.numurs.

Latvijas pāris maču iesāka ar nonākšanu iedzinējos, taču guva trīs punktu pēc kārtas un panāca 3:1. Turpinājumā kanādiešiem izdevās panākt izlīdzinājumu 5:5, taču Pļaviņa/Regžas četri bezatbildes punkti palīdzēja panākt vadību ar 9:5. Pēc šī atrāviena pretinieki neatguvās, seta turpinājumā latviešiem saglabājot drošu pārsvaru un uzvarot ar 21:11.

Otrajā setā latvieši ātri izvirzījās vadībā ar 6:3, taču turpinājumā pieļāva kļūdas un zaudēja garā izspēlē, kas pretiniekiem ļāva panākt izlīdzinājumu 6:6. Turpinājumā cīņa ritēja punkts punktā līdz latviešiem atkal izdevās panākt trīs punktu pārsvaru (14:11). Tuvojoties seta nogalei, kanādieši Latvijas pāra pārsvaru samazināja līdz minimumam (16:15), taču ar diviem bezatbildes punktiem tika atjaunots trīs punktu pārsvars. Kanādas duetam nespējot lauzt cīņas gaitu, Pļaviņš un Regža otrajā setā uzvarēja ar 21:18 un nodrošināja vietu izslēgšanas turnīrā.

Latvijas pāra pretinieki būs zināmi pēc “lucky looser” kārtas beigām.

Lasi vēl