Pļaviņš un Regža iekļūst Longbīčas Grand Slam turnīra pamatsacensībās

Komentāri
Pļaviņš un Regža iekļūst Longbīčas Grand Slam turnīra pamatsacensībās
Foto: Latvijas Volejbola federācija

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža otrdien ASV ar divām izcīnītām uzvarām kvalifikācijā nodrošināja sev vietu Pasaules tūres posma Longbīčas Grand Slam turnīra pamatsacensībās, kurās trešdien dalību sāks arī Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš.

Pļaviņš/Regža, aizvadot pirmo kopīgo Pasaules tūres posmu, kvalifikācijā bija izlikti ar 7. numuru, un naktī uz trešdienu pēc Latvijas laika aizvadīja divas veiksmīgas spēles. Pirmajā kārtā Latvijas duets salīdzinoši viegli ar 2-0 (21-13, 21-19) uzvarēja mājiniekus Hadsonu Beitsu/Džeimsu Drostu, taču otrajā un izšķirošajā kvalifikācijas kārtā Pļaviņš/Regža krietni grūtākā spēlē ar 2-1 (21-17, 23-25, 15-11) 53 minūšu laikā pārspēja Alekseju Sidorenko/Aleksandru Djačenko  no Kazahstānas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pļaviņš/Regža iekļuva pamatturnīra 32 duetu vidū, kur būs izlikti ar 29. numuru, kamēr Samoilovs/Šmēdiņš pamatsacensībās ir izlikti ar 6. numuru. Pļaviņš/Regža jūnijā uzvarēja I Eiropas spēlēs Baku (Azerbaidžāna), bet augusta sākumā bija 4. vietā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters turnīrā Bīlē (Šveice). Sezonas pirmo pusi Pļaviņš spēlēja kopā ar Hermanu Egleskalnu, bet Regžas partneris bija Armands Āboliņš.

Grupu kārtā Pļaviņš/Regža spēļu secībā tiksies ar Evandru/Pedru Solbergu no Brazīlijas, kā arī diviem Polijas duetiem – Gžegožu Fijaleku/Mariušu Prudelu un Mihalu Kadziolu/Jakubu Salankeviču. Savukārt Samoilovs/Šmēdiņš trešdien mērosies spēkiem ar Fransisko Marko/Kristianu Garsiju no Spānijas, bet ceturtdien spēlēs pret Volkanu Gogtepi/Muratu Giginoglu no Turcijas un Džonatanu Erdmanu/Kaju Matisiku no Vācijas.

Katras grupas uzvarētāji uzreiz iekļūs izslēgšanas spēļu otrajā kārtā – astotdaļfinālā, grupu otrās un trešās vietas ieguvēji tiks izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā, bet grupu vājākajām komandām turnīrs būs noslēdzies.

Longbīčā risinās ceturtais no pieciem šosezon ieplānotajiem Grand Slam turnīriem, kura balvu fonds ir 800 000 ASV dolāru liels. Pirmie trīs posmi notika Maskavā (Krievija), kur Samoilovs/Šmēdiņš ieņēma dalītu 9. vietu, Sentpītersbergā (ASV), kur viņi nestartēja, un Jokohamā (Japāna), kur iepriekšējo divu gadu pasaules ranga līderi arī ieņēma dalītu 9. vietu. Vēl viens Grand Slam posms risināsies nākamajā nedēļā Olštinā (Polija).

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl