Pļaviņš/Točs uzveic francūžus un iekļūst Eiropas čempionāta astotdaļfinālā

INSTAGRAM

Mārtiņš Pļaviņš/Edgars Točs piektdien Eiropas čempionāta pludmales volejbolā cīņā par vietu astotdaļfinālā uzvarēja francūžus Kalvēnu Aju/Arno Gutjē-Ratu.

Vīnē notiekošā spēle Tokijas olimpisko spēļu ceturtās vietas ieguvēji Pļaviņš/Točs ar rezultātu 2-0 (21:15, 21:19).

Turnīrā ar 18.numuru izliktais Latvijas duets pēc neveiksmīga pirmā seta sākuma turpināja pārliecinoši, visu setu noturot četru līdz sešu punktu pārsvaru.

Otrajā setā spēle bija līdzīgāka, tomēr tā izskaņā Pļaviņš un Točs izrāva uzvaru.

Latvijas duets ar uzbrukumu guva 27 punktus, kamēr pretinieki tā guva 25 punktus. Latvijas duetam bija pieci bloki, bet pretinieki viņu uzbrukumus nespēja bloķēt. Pļaviņam/Točam divas reizes padevās netveramas serves, bet pretiniekiem tādas bija trīs serves. Kļūdu vairāk bija latviešiem (8:6).

Astotdaļfinālā Pļaviņš/Točs tiksies ar 2013.gada pasaules čempioniem no Nīderlandes – Aleksandrs Brouvers un Roberts Mēvsens, kas turnīrā izlikti ar 12.numuru.