Pļaviņš/Točs triumfē tradicionālajā “Saulkrastu kokteiļa” pludmales volejbola turnīrā

1 komentārs
Pļaviņš/Točs triumfē tradicionālajā “Saulkrastu kokteiļa” pludmales volejbola turnīrā
F64

Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs sestdien Saulkrastos triumfēja tradicionālajā “Saulkrastu kokteiļa” pludmales volejbola turnīrā, kas reizē bija arī “Ergo Open 2018” Latvijas pludmales volejbola trešais posms vīru duetiem.

Finālā Pļaviņš/Točs, kuriem turnīrā bija pirmais numurs, ar 2-0 (21:17, 25:23) uzvarēja iepriekšējo gadu vadošo Latvijas duetu Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.

Turnīra uzvarētāji Pļaviņš/Točs aizvadīja perfektu turnīru, nezaudējot nevienā setā. Vispirms divas pārliecinošas uzvaras tika gūtas apakšgrupā, tad ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:12, 21:16) tika sagrauti kanādieši Grants O’Gormans un Bens Sekstons, kuriem šī nebija pirmā viesošanās Saulkrastos.

Tikmēr pusfinālā Pļaviņš/Točs ar 2-0 (21:13, 21:18) uzvarēja igauņus Kusti Nilvaku un Martu Tīsāru, beigās divos setos svinot uzvaru arī finālā.

Savukārt Samoilovs/Šmēdiņš, kuriem turnīrā bija otrais numurs, līdz finālam arī bija guvuši uzvaras tikai divos setos. Viņi ceturtdaļfinālā ar 2-0 (21:19, 21:17) uzveica kvalifikāciju pārvarējušos Atvaru Vildi un Tomu Benjavu, bet pusfinālā ar 2-0 (21:16, 21:14) pārspēja lietuviešus Luku Kazdaili un Arnu Rumševiču.

Pļaviņš/Točs šosezon uzvarējuši divos no trim Latvijas čempionāta posmiem, jo pirms nedēļas bija labākie arī sacensībās Alūksnē, savukārt sezonas pirmajā etapā Ventspilī labākie bija Samoilovs/Šmēdiņš.

Pludmales volejbola turnīrs “Saulkrastu kokteilis” ir tradīcijām bagātākais un vecākais turnīrs Latvijā, šogad sacensībām atzīmējot 25.gadadienu. Šogad šajās sacensībās tika sadalīts Latvijas čempionātam lielākais balvu fonds – 10 000 ASV dolāru (8600 eiro).

Nākamais Latvijas čempionāta posms vīriešiem risināsies Jūrmalā, bet piektais notiks Cēsīs. Sestajā posmā sacensības atgriezīsies Jūrmalā, bet noslēdzošās sacensības no 23.līdz 25.augustam notiks Ventspilī.

Tikmēr dāmām būs četri posmi, no kuriem pirmais tika aizvadīts iepriekšējā nedēļā Alūksnē, kur uzvarēja Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka.

Pagājušajā gadā Latvijas čempionātā triumfēja Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, bet sieviešu konkurencē uzvaras laurus plūca Graudiņa un Kravčenoka.

1 komentārs