Pļaviņš/Točs ar smagu uzvaru pār šveiciešiem iesāk Eiropas čempionātu pludmales volejbolā

0 Komentāru
Pļaviņš/Točs ar smagu uzvaru pār šveiciešiem iesāk Eiropas čempionātu pludmales volejbolā
AFP/SCANPIX

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs pirmajā spēlē Vīnē notiekošajā Eiropas čempionātā ceturtdien pārspēja Šveices duetu Marko Kratigers/Īvs Hauseners.

Tokijas olimpisko spēļu ceturtās vietas ieguvēji Pļaviņš/Točs, kuri turnīrā izlikti ar 18.numuru, ar 15.numuru izliktos šveiciešus pārspēja ar rezultātu 2-0 (28:26, 21:18).

Pirmā seta sākums veiksmīgāks izdevās šveiciešiem, bet tad Latvijas duets ieguva vadību un ar divu punktu pārsvaru uzvaru noturēja.

Arī otro setu Kratigers/Hauseners iesāka izvirzoties vadībā, tomēr ātri vien Pļaviņš/Točs atguva līdera pozīciju un visu atlikušo setu noturēja divu līdz četru punktu pārsvaru.

Latvijas duets ar uzbrukumu guva 34 punktus, kamēr šveicieši – 35 punktus. Pļaviņam/Točam bija trīs bloki, savukārt Kratigeram/Hauseneram – divi, Latvijas volejbolisti vienu reizi ieservēja neatvairāmu servi, tomēr arī kļūdu vairāk bija Pļaviņam un Točam (11:7).

Sākotnēji B grupā bija paredzēts Kratigera un Floariana Brēera duets, tomēr Brēers traumas dēļ pēdējā brīdī atsauca savu dalību turnīrā un viņa vietā stājās Hauseners.

Līdz ar šo uzvaru Latvijas duets jau nodrošinājis vietu izslēgšanas spēlēs.

0 Komentāru