Pļaviņam un Regžam neizdodas iekļūt Jūrmalas Masters turnīra finālā

0 Komentāru
Pļaviņam un Regžam neizdodas iekļūt Jūrmalas Masters turnīra finālā
Foto: CEV.LU

  Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža svētdien cieta zaudējumu Jūrmalā notiekošā Eiropas Volejbola konfederācijas (CEV) Masters sērijas pludmales volejbola turnīra pusfinālā.

Ar trešo numuru izliktie Pļaviņš un Regža ar 0-2 (16:21, 24:26) piekāpās krieviem Jaroslavam Koškarovam un Ruslanam Bikanovam, kuri izlikti ar septīto numuru.

Lai gan šis mačs iesākās līdzvērtīgā cīņā, otrā seta izskaņā Pļaviņš/Regža nonāca iedzinējos ar 11:17. Šo deficītu latvieši vairs nespēja atspēlēt un cieta zaudējumu.

Savukārt otrā seta sākumā mājinieki izvirzījās vadībā ar 3:0, taču pārsvaru nenoturēja, pretiniekiem gūstot četrus punktus pēc kārtas. Turpinājumā abas komandas cīnījās punkts punktā, taču Pļaviņam un Regžam izdevās panākt 20:18. Novest setu līdz galam latviešiem tā arī neizdevās un pēc tam viņi bija spiesti ciest neveiksmi ne tikai setā ar 24:26, bet arī visā spēlē.

Līdz ar to plkst.13 Pļaviņš un Regža spēkosies par trešo vietu turnīrā, kur viņu pretinieki būs turnīra piektais numurs Drīss Kokelkorens un Toms van Valle no Beļģijas. Savukārt finālā spēkosies turnīra galvenie favorīti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš no Latvijas, kuriem plkst.15.30 pretī stāsies Koškarovs un Bikanovs.

0 Komentāru