Planētas ātrākais cilvēks Useins Bolts izlaidīs divus Dimanta līgas posmus

Komentāri
Planētas ātrākais cilvēks Useins Bolts izlaidīs divus Dimanta līgas posmus
Foto: AFP/LETA

Slavenais jamaikiešu sprinteris Useins Bolts traumas seku dēļ nepiedalīsies divos nākamajos Dimanta līgas posmos. Bolts ir atteicis dalību sestdien Parīzē plānotajās sacensībās, kā arī nākamnedēļ paredzētajā posmā Šveices pilsētā Lozannā.

Iegurņa savainojums atstājis ietekmi uz Bolta kreiso kāju, šā iemesla dēļ sprinteris izlaida arī pagājušajā nedēļā notikušo Jamaikas čempionātu. Lai rastu risinājumu veselības problēmām, jamaikietis devies pie bijušā ilggadējā Minhenes Bayern ārsta Hansa Vilhelma Millera-Volfārta, kurš sprinterim ir palīdzējis visā viņa karjeras garumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bolta mērķis ir būt formā uz augustā paredzēto pasaules čempionātu, kas norisināsies Ķīnas galvaspilsētā Pekinā.

”Viņš ir labākais ārsts pasaulē un lielisks cilvēks. Viņš ir saārstējis manus muskuļus, bet man viņš ir vairāk nekā tikai ārsts,” teica jamaikietis.

Šajā sezonā Bolts veicis vienu 100 metru un trīs 200 metru sprintus, uzrādot tajos pasaules rekordistam viduvējus rezultātus. Aprīlī Riodežaneiro viņš 100 metrus veica 10,12 sekundēs, kas šosezon ir vien 54. rezultāts labākais rezultāts pasaulē. Savukārt maija beigās Ostravā jamaikietis 200 metrus veica 20,13 sekundēs, kas ir 13. labākais rezultāts šosezon.

Pašlaik 28 gadus vecais Bolts ir seškārtējs olimpiskais čempions, turklāt astoņas reizes bijis labākais arī pasaules čempionātā. Tāpat jamaikietim pieder pasaules rekordi 100 un 200 metru sprinta sacensībās. Iepriekš Bolts bija izteicies, ka savu karjeru varētu noslēgt pēc 2017. gada pasaules čempionāta Londonā.

Lasi vēl