PK posmā iedzīšanā uzvar norvēģis Bē, Rastorgujevs trešajā desmitā

0 Komentāru
PK posmā iedzīšanā uzvar norvēģis Bē, Rastorgujevs trešajā desmitā
AFP/SCANPIX

Latvijas vadošais biatlonists Andrejs Rastorgujevs sestdien Itālijā izcīnīja 23.vietu Pasaules kausa sestā posma 12,5 kilometru iedzīšanā. Pagaidām gan vēl nav skaidrs, vai Rastorgujevs svētdien varēs piedalīties masu starta sacensībās.

Par sacensību uzvarētāju kļuva norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē, kuram tā šosezon ir jau 11.uzvara. Viņš šaušanā pamanījās pieļaut trīs kļūdas, bet tik un tā viņš noslēgumā par 34,8 sekundēm apsteidza ugunslīnijā vienu mērķi nesašāvušo Antonīnu Gigonā no Francijas.

Savukārt uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vēl viens francūzis Kentēns Fijons Majē, kurš šaušanā pieļāva divas kļūdas.

Tikmēr jau devīto reizi pēc kārtas uz goda pjedestāla netika biatlona zvaigzne Martēns Furkads no Francijas, kuram sestdien bija jāsamierinās ar piekto vietu.

Rastorgujevs šaušanā pamanījās pieļaut piecas kļūdas un noslēgumā ieņemot 23.vietu, no uzvarētāja atpaliekot par divām minūtēm un 50,7 sekundēm.

Pirmo šaušanu aizvadot bez kļūdām, Rastorgujevs pirms otrās ugunslīnijas bija 11.vietā, tomēr jau pēc tam viņš pieļāva divas kļūdas, kas lika atkrist uz otrā desmita beigām. Īpaši augstāk Latvijas biatlonists vairs nepacēlās, jo nākamajās divās šaušanās pieļāva vēl kopumā trīs kļūdas.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderis ar 782 punktiem ir J.T. Bē, tālāk ar 527 punktiem ir krievs Aleksandrs Loginovs, bet pēc tam ar 511 punktiem seko Furkads.

Tikmēr Rastorgujevs ar 163 punktiem ir 28.pozīcijā.

0 Komentāru