Komentāri
Pirmo reizi vēsturē trīs Latvijas sportisti startē Dimanta līgā, rezultāti pieticīgi
EPA/LETA

Latvijas vieglatlēti Madara Palameika, Elvijs Misāns un Sindija Bukša ceturtdien uzrādīja pieticīgus rezultātus Dimanta līgas sacensībās Lozannā.

Dimanta līgā debitēja sprintere Bukša, kura piedalījās 100 metru distancē. Viņa startēja vienā no četriem skrējieniem, kas nebija Dimanta līgas ieskaitē, 100 metrus veicot 11,54 sekundēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar savu rezultātu savā skrējienā viņa bija otrā, par 0,08 sekundēm piekāpdamās polietei Annai Kelbašinskai, bet, ņemot vērā visus četrus skrējienus, viņai bija astotais rezultāts.

No sev piederošā Latvijas rekorda Bukša atpalika 0,25 sekundes.

Tikmēr šķēpmešanā dāmām Palameika ar 59,15 metriem ieņēma astoto vietu deviņu sportistu konkurencē.

Pirmajās trīs sērijās viņa šķēpu meta 57,20 un 58,80 metru tālumā, tiekot pie vēl trim mēģinājumiem, no kuriem veiksmīgs bija tikai viens, kad rīks atdūrās pret 59,15 metru atzīmi.

Uzvaru izcīnīja čehiete Nikola Ogrodņīkova, kuras rezultāts bija 65,02 metri. Otro vietu ar 64,46 metriem ieņēma ķīniete Šijina Liu, bet trešā ar 63,28 metriem bija slovēniete Martina Rateja.

2016.gada Dimanta līgas čempionei šķēpmešanā Palameikai šīs bija šosezon otrās sacensības prestižajā seriālā. Pirms mēneša viņa Oslo ar 59,26 metru tālu metienu bija sestā.

Tikmēr Misāns trīssoļlēkšanā vīriem ar 16,35 metriem bija septītais starp astoņiem vieglatlētiem. Pirmajās trīs sērijās viņš lēca 15,76 un 16,35 metru tālumā, tikdams pie vēl trim mēģinājumiem, kuros lēca 13,57, 16,16 un 15,64 metrus, neuzlabojot savu rezultātu.

Uzvaru ar 17,62 metru tālu lēcienu svinēja amerikānis Kristians Teilors, kurš par vienu centimetru pārspēja portugāli Pedru Paulu Pikārdu. Savukārt trešais ar 16,92 metriem bija vēl viens amerikānis Kriss Benards.

Misāns pirms sešiem gadiem piedalījās Dimanta līgas tāllēkšanas sacensībās, bet ceturtdien viņš piedzīvoja debiju trīssoļlēkšanas sektorā.

Pirmo reizi vēsturē vienās Dimanta līgas sacensībās piedalījās uzreiz trīs Latvijas vieglatlēti.

Šosezon kopumā iecerēti 14 Dimanta līgas posmi.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl