Piedalies Olimpiskajā dienā un vingro kopā ar Latvijas olimpiešiem!

0 Komentāru
Piedalies Olimpiskajā dienā un vingro kopā ar Latvijas olimpiešiem!

Latvijas Olimpiskās komitejas organizētajā Olimpiskajā dienā 2016 piektdien, 23.septembrī, pasākumi notiks visā Latvijā 531 vietā. Organizētāji plāno pulcēt jaunu pasākuma dalībnieku skaita rekordu – 123 353 dalībniekus no 95 Latvijas novadiem un pilsētām!

Rīgā centrālais pasākums notiek Rīgas Hanzas vidusskolā, kas 10:00 sāksies ar kopīgu Olimpisko rīta vingrošanu, kurā piedalīsies gandrīz 700 pārstāvju no Rīgas izglītības iestādēm. Iesildīšanos un vingrojumu vadīs kompleksa autore un Latvijas galvenā vingrotāja Inese Ļubinska. Olimpiskā karoga svinīgā pacelšanā piedalīsies un kopā ar bērniem vingros arī Olimpisko spēļu bronzas medaļnieks pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš un divkārtējā Latvijas čempione pludmales volejbolā Marta Ozoliņa.

Video

”Olimpiskās dienas 2016 devīze Latvijā ir Padod bumbu!, jo tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida volejbola popularizēšanai”, akcentē LOK ģenerālsekretārs, Olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers. ”Volejbols Latvijā ir populārs sporta veids, kas vienmēr ir lepojies ar augstiem sportiskiem sasniegumiem un izciliem sportistiem. Arī ar 2012.gada Londonas olimpisko spēļu medaļniekiem pludmales volejbolistiem Mārtiņu Pļaviņu un Jānis Šmēdiņu.”

0 Komentāru