Piedalies konkursā un iegūsti bumbu ar Latvijas izlases basketbolista parakstu

17 komentāri
Piedalies konkursā un iegūsti bumbu ar Latvijas izlases basketbolista parakstu

Latvijas vīriešu basketbola izlase pirmo reizi 24 gadu laikā ir tikai vienu soli no olimpiskā sapņa piepildīšanas. Arī tev ir iespēja sajust olimpisko elpu. Piedaloties konkursā, tev ir iespēja laimēt bumbu ar Latvijas izlases basketbolista autogrāfu!

Belgradas olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Latvija kopā ar Čehijas, Japānas, Serbijas, Puertoriko un Angolas komandām cīnās par ceļazīmi uz Riodežaneiro olimpiādi.

Belgradas turnīrā sešas komandas ir sadalītas divās grupās. Latvija, Čehija un Japāna spēlē B, Serbija, Puertoriko un Angola – A grupā. PIrmo divu vietu ieguvēji tiksies pusfinālā, bet pēc tam finālā tiks noskaidrota komanda, kas dosies Rio!

Portālā Skaties.lv katru dienu tiks ievietots attēls ar kāda Latvijas izlases basketbolista parakstu. Tev ir iespēja noteikt, kuram spēlētājam šis paraksts pieder, izvēloties no trim iespējamajiem variantiem vienīgo īsto un pareizo. Tev ir jāatstāj savs vārds, uzvārds un tālruņa numurs. Konkurss notiks katru dienu līdz 16.00, kad tiks noteikts uzvarētājs un ievietota nākamas dienas bilde. Katras dienas uzvarētājs balvā saņems attiecīgā basketbolista parakstītu bumbu – kopā piecas bumbas!

Pirmajā dienā daudzi pareizi atpazina Jāņa Timmas parakstu, bet laimīgā bumbas ieguvēja ir Kristīne G, kuras telefona numurs sākas ar 296….. .

Konkursa otrajā dienā arī Jāņa Blūma autogrāfa atminēšana nebija nepārvarams šķērslis, bet bumbu ar Jāņa autogrāfu ieguva Zinta L (telefona nr. 299…..).

Trešdien esam priecīgi sveikt jau trešo laimētāju – bumbu ar Jāņa Strēlnieka parakstu ir vinnējis Māris L (275…..)!

Daira Bertāna paraksts bija jāatpazīst konkursa ceturtajā dienā. Vislaimīgā atminētāja ir Alise C (282…..), kura tiek pie bumbas ar Daira autogrāfu!

Un arī konkursa piektā bumba ir atradusi savu jauno īpašnieku jeb šajā gadījumā īpašnieci. Marta Laima (266…..) atpazina Kaspara Bērziņa parakstu un iegūs savā īpašumā bumbu ar viņa autogrāfu!