Pie koronavīrusa iztukšotajām tribīnēm PK posmā biatlona sprintā uzvar Bē, Rastorgujevam 22.vieta

0 Komentāru
Pie koronavīrusa iztukšotajām tribīnēm PK posmā biatlona sprintā uzvar Bē, Rastorgujevam 22.vieta
EPA/SCANPIX

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs piektdien Čehijas trasē Nove Mesto ieņēma 22.vietu Pasaules kausa septītā posma desmit kilometru sprinta sacensībās.

Nepārspēts sprintā palika norvēģis Juhanness Tīngnēss Bē, kurš finišēja pēc 24 minūtēm un 56,8 sekundēm, par 22,8 sekundēm pārspējot francūzi Kentēnu Fijonu-Majē. Savukārt trešais bija uzvarētāja brālis Tarjejs Bē, kurš savam radiniekam zaudēja vienu minūti un 1,1 sekundi.

Ceturtais 14 sekundes aiz goda pjedestāla bija mājinieks Mihals Krčmāržs, piekto vietu ieņēma slovēnis Jakovs Faks, bet sesto vietu ieņēma titulētais francūzis Martēns Furkads, kurš vienīgais no pirmā sešinieka nesašāva visus mērķus.

Rastorgujevs kļūdījās pirmajā ugunslīnijā, bet otrajā bija nekļūdīgs, finišā uzvarētājam zaudējot divas minūtes un 14,5 sekundes, kas deva 22.vietu. Trasē alūksnietim bija 29. ātrākais solis.

Tikmēr Edgars Mise ar diviem neaizvērtiem mērķiem bija teju piecarpus minūtes lēnāks par Bē un ieņēma 96.vietu, bet Aleksandrs Patrijuks ar četriem soda apļiem bija 104. starp 106 finišējušajiem biatlonistiem.

Bažās par koronavīrusu Pasaules kausa posms Čehijā tiek aizvadīs pie tukšām tribīnēm.

0 Komentāru