Pie Brīvības pieminekļa notiek vēsturisks pasaules čempionāts ielu vingrošanā

0 Komentāru
Pie Brīvības pieminekļa notiek vēsturisks pasaules čempionāts ielu vingrošanā
Foto: Alex Pushkin

Svētdien, 24. septembrī, Rīgā pirmo reizi vēsturē pie Brīvības pieminekļa notiek pasaules čempionāts ielu vingrošanā – spēka un izturības disciplīnā. Tajā piedalās 40 dalībnieku no 14 dažādām pasaules valstīm.

Šajā dienā savus spēkus var pārbaudīt arī ikviens interesents, startējot tautas klasē. Pasaules čempionāts ielu vingrošanā 24. septembrī norisināsies no plkst. 12.00 līdz plkst. 19.00, un tajā sacensības notiks gan vīriešu, gan sieviešu grupā. Uz čempionātu ieradīsies atlēti no dažādiem kontinentiem – plaši būs pārstāvētas Eiropas valstis, tostarp Slovākija, Austrija, Grieķija, Horvātija, Čehija, Polija, Portugāle, sacensībās piedalīsies arī sportisti no Baltijas valstīm un Krievijas, kā arī tiek gaidīti uz sacensībām ierodamies arī vingrotāji no tālās Gvatemalas.

Foto

”Šo sacensību mērķis ir liels – plānots, ka šāda veida sacensības varētu iekļaut arī olimpisko spēļu formātā, tāpēc visi, kuri vēlas kļūt par vēstures lieciniekiem, aicināti nākt ciemos un piedalīties tautas klases sacensībās, izbaudot labu laiku,” aicina Māris Šlēziņš.

Paralēli Pasaules čempionātam ielu vingrošanā ikviens interesents būs aicināts startēt tautas klasē. Šajā dienā, iesildot Pasaules čempionātu plkst.12:00, savu izturību dažādos vingrojumos solījuši pārbaudīt arī sabiedrībā pazīstami cilvēki – piemēram, autosportists Reinis Nitišs, basketbolists Rolands Freimanis, mākslinieks Vladislavs Lakše, ”Ghetto Games” atlēte Monta Dišlere-Kirilko, kā arī daudzi citi. Sacensības plkst.18:00 noslēgsies ar apbalvošanu un dueta ”Dvīnes” uzstāšanos.

0 Komentāru