Peldēšanas mīļotāji izaicinās sevi Lielupē

Pievienot komentāru
Peldēšanas mīļotāji izaicinās sevi Lielupē
Publicitātes foto ()

Šī gada 7.augustā tiks doti jauni starti un atklāti jauni izaicinājumi, kas vainagosies personīgajos sasniegumos, peldēšanas sacensībās Lielupes izaicinājums, kurās tiek aicināti visi ūdens sporta mīļotāji un viņu atbalstītāji. Šogad dalībnieki pārbaudīs savus spēkus distancēs – 3,8 km izaicinājumu distance, 1500 m sporta distance, 450 m tautas distance, kā arī 100 m bērnu peldējums.

Pērnā gada 1.augusts Jūrmalā iesākās ar biedrības Aquatica Jūrmala organizētām vērienīgām peldēšanas sacensībām Lielupes izaicinājums, kurā ap 90 dalībnieku no dažādām Latvijas pilsētām, bija pulcējušies, lai pieveiktu kādu no sacensību distancēm, kā arī mērotos spēkiem ar citiem ūdens sporta disciplīnu cienītājiem.

Foto

Sacensības piesaistīja ievērojamu peldētāju skaitu visās vecuma grupās. Dalībnieki izmantoja iespēju un izmēģināja savus spēkus gan 450 metru tautas distancē, gan pievarēja 3,8 kilometru garo sporta posmu. Tikmēr vecāku mazās atvases pierādīja sevi, pieveicot 100 metru garo posmu. Sacensību laikā par dalībnieku drošību atbildēja Latvijas pludmales glābēju asociācijas glābēji.
Šogad biedrības Aquatica Jūrmala rīkotajās sacensībās Lielupes izaicinājums papildus iepriekš minētajiem un svarīgajiem elementiem būs papildinājumi. Sacensību rīkotāji sadarbosies ne tikai ar Latvijas pludmales glābēju asociāciju , kas atbalstīs dalībniekus distancē un rūpēsies par drošību peldējuma laikā, bet arī ar  Latvijas Peldēšanas federāciju. Sacensībām tiks piešķirts Latvijas čempionāta tituls.
Dalībniekiem būs jauna iespēja piedalīties 1500m peldējumā. Sacensību norises vieta nemainīgi būs Jūrmalas pilsēta Sacensības norisināsies Jūrmalas ostas pārvaldes teritorijā, tīklu ielā 10, Jūrmalas Jahtklubā.