Pēc stāvoklī esošās draudzenes nežēlīgas nogalināšanas Puertoriko bokseris padevies policijai

1 komentārs
Pēc stāvoklī esošās draudzenes nežēlīgas nogalināšanas Puertoriko bokseris padevies policijai
AP/SCANPIX

Felikss Verdeho, kurš savulaik piedalījās Londonas 2012.gada olimpisko spēļu boksa turnīrā, pēc apsūdzībām stāvoklī sesošās draudzenes nogalināšanā padevies policijā.

Verdeho izcēlies ar īpašu nežēlību. Viņš 27 gadus vecajai Keišlai Rodrigesai iesitis pa seju, sasējis un nometis no tilta. Bokseris no tilta šāvis uz ūdenī esošo sievieti. Verdeho palīdzējis kāds vārdā nenosaukts nozieguma līdzdalībnieks.

Rodrigesas māte ziņojusi, ka ar citu sievieti precētais Verdeho draudējis viņas meitai un pieprasījis, lai viņa nekādā gadījumā nedomā laist pasaulē viņa bērnu. Keišla un Felikss bijuši pazīstami kopš pusaudžu gadiem.

Janvārī Puertoriko tika izsludināts ārkārtas stāvoklis saistībā ar vardarbību pret sievietēm. Verdeho tika arestēts tikai pāris dienas pēc tam, kad daļēji sadedzināts tika atrasts citas jaunas sievietes ķermenis.

Puertoriko veltīs vairāk līdzekļu, lai mazinātu vardarbību pret sievietēm. Tiks izveidota aplikācija palīdzības sniegšanai bīstamā situācijā esošām sievietēm, kā arī uzsākta izglītošanas kampaņa.