Komentāri
Pazīstamais britu skrējējs Ko pārspēj Bubku un kļūst par IAAF prezidentu
Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/SCANPIX

Par Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (IAAF) prezidentu kļuvis britu skriešanas leģenda Sebastians Ko. Bijušais sportists balsojumā no nacionālajām federācijām saņēma 115 balsis, bet viņa vienīgais konkurents, leģendārais ukraiņu kārtslēcējs Sergejs Bubka tika pie 92 balsīm.

Ko 1980. un 1984. gada olimpiskajās spēlēs triumfēja 1500 metru skrējienā un viņam 16 gadus piederējis pasaules rekords 800 metru distancē. Iepriekš viņš bija IAAF viceprezidents un sekmīgi darbojās Londonas olimpisko spēļu orgkomitejas priekšsēdētāja amatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms vēlēšanām Bubkas un Ko izredzes tikt ievēlētam par jauno IAAF prezidentu vērtēja par līdzvērtīgām. Jaunais prezidentu izraudzīja organizācijas kongresā, vēlēšanās piedaloties vairāk nekā 200 nacionālajām federācijām. Kā informē aģentūra LETA, Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) vēlēšanās savu balsi atdeva par Bubku, kura programma esot bijusi krietni nozīmīgāka un pamatotāka.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl