Komentāri
Pauls Jonass: Sievietes ir dažādas – viss atkarīgs no izvirzītiem mērķiem!
Foto: F64

Skaties.lv sporta redakcija uz īsu sarunu aicināja talantīgo motokrosistu Paulu Jonasu, lai parunātos nevis par ierastajām moču lietām, bet gan daiļo dzimumu, sieviešu šarmu un viņu lomu sportā. Lūk, ko sportists atbildēja uz mūsu jautājumiem!

Kas, Tavuprāt, ir šarmanta sieviete? Raksturo to, lūdzu!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pauls Jonass

Pauls Jonass

Šarmantai sievietei piemīt maģija, kas liek justies īpašam. Viņa ir patiesa, bet tajā pašā laikā glabā kādu noslēpumu, spēj noturēt uzmanību un ieintriģē sarunā. Gudra un intelektuāla.

Ko Tu kā vīrietis sagaidi no sievietes?

Pauls Jonass

Pauls Jonass

Neatkarību. Sievietei ir jābūt neatkarīgai – viņa zina, ko vēlas, un ir sevi kā personība atradusi. Ir jābūt profesijai vai hobijam, kas viņu aizrauj, bet tajā pašā laikā vieno kopīgas intereses.

Kā Tu attiecies pret sievietēm, kuras nodarbojas profesionāli ar sportu?

Pauls Jonass

Pauls Jonass

Es respektēju tādas sievietes, jo profesionālais sports nav viegla izvēle – pirmkārt, jāatrod talanta lietojums sportā, jānododas disciplinētiem treniņiem, daudz jāvelta laiks tam, kas, iespējams, pārklājas ar kādiem atpūtas brīžiem ar draugiem vai ģimeni. Es pieļauju, ka ģimenes dzīvi ir grūti savienot, jo prioritāte ir sports, bet sievietes ir dažādas – viss atkarīgs no izvirzītiem mērķiem. Katram dzīvē ir dota sava iespēja sevi pierādīt, un tas ir jāizmanto! Protams, visam ir savs laiks – gan sportam, gan ģimenes dzīvei, gan karjeras izaugsmei.

Cik svarīgi sievietei ir interesēties par sportu? Vai tas, Tavuprāt, ir svarīgi?

Pauls Jonass

Pauls Jonass

Manuprāt, ir svarīgi, ja sieviete spēj orientēties un interesējas dažādās lietās, tajā skaitā sportā. Iespējams, katrai sievietei nav nepieciešams orientēties visos vai daudzos sporta veidos, bet domāju, ka noteikti kādam sporta veidam ir jāinteresē.

Kāds ir Tavs sieviešu ideāls?

Pauls Jonass

Pauls Jonass

Kāds ir Tavs sieviešu ideāls? Grūti teikt – esmu pārliecinājies, ka cilvēks nevar būt ideāls!

Foto: Paula Jonasa 2015. gada sezona pasaules čempionātā MX2 klasē

 

Foto: Paula Jonasa tikšanās ar faniem

 

Foto: Pauls Jonass trasē


Foto: intervija ar Paulu Jonasu

Šeit vari izlasīt interviju ar Paulu Jonasu pēc uzvaras Anglijā notikušajās starptautiskajās motokrosa sacensībās ”Hawkstone International MX”

Šeit vari noskatīties video interviju ar Paulu Jonasu!

Lasi vēl