Komentāri

Tikko Vīnē pasaules čempiones titulu izcīnījusī pludmales volejboliste Laura Ludviga ar nepacietību gaida Eiropas čempionātu Jūrmalā.

Sestdien Vīnē Laura Ludviga kopā ar Kiru Valkenhorstu ar 2-1 (19:21, 21:13, 15:9) pārspēja amerikānietes Eiprilu Rosu un Lorēnu Fendriku un tika kronētas par pasaules čempionēm. Vācijas volejbolistes finālā ar 2-1 (19:21, 21:13, 15:9) pārspēja amerikānietes Eiprilu Rosu un Lorēnu Fendriku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Laura Ludviga par spēlēšanu Jūrmalā

Ludviga un Valkenhorsta pērn triumfēja Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, bet pasaules čempionātā viņas pie zelta tikušas pirmo reizi.

Laura Ludviga
Pasaules un olimpiskā čempione pludmales volejbolā

Es vienmēr esmu bijusi gribējusi aizbraukt uz Latviju un tagad tāda iespēja man būs. Man ir stāstītas daudzas labas lietas par Latviju, un tagad es pati par to varēšu pārliecināties. Es šobrīd nevaru pateikt, vai Jūrmalas finālā spēlēs divi Vācijas pāri, vai arī līdz finālam varētu nokļūt arī Latvijas meitenes. Eiropas čempionātā līmenis būs ļoti augsts un kaut ko paredzēt ir grūti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl