Komentāri

Tikko Vīnē pasaules čempiones titulu izcīnījusī pludmales volejboliste Laura Ludviga ar nepacietību gaida Eiropas čempionātu Jūrmalā.

Sestdien Vīnē Laura Ludviga kopā ar Kiru Valkenhorstu ar 2-1 (19:21, 21:13, 15:9) pārspēja amerikānietes Eiprilu Rosu un Lorēnu Fendriku un tika kronētas par pasaules čempionēm. Vācijas volejbolistes finālā ar 2-1 (19:21, 21:13, 15:9) pārspēja amerikānietes Eiprilu Rosu un Lorēnu Fendriku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Laura Ludviga par spēlēšanu Jūrmalā

Ludviga un Valkenhorsta pērn triumfēja Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, bet pasaules čempionātā viņas pie zelta tikušas pirmo reizi.

Laura Ludviga
Pasaules un olimpiskā čempione pludmales volejbolā

Es vienmēr esmu bijusi gribējusi aizbraukt uz Latviju un tagad tāda iespēja man būs. Man ir stāstītas daudzas labas lietas par Latviju, un tagad es pati par to varēšu pārliecināties. Es šobrīd nevaru pateikt, vai Jūrmalas finālā spēlēs divi Vācijas pāri, vai arī līdz finālam varētu nokļūt arī Latvijas meitenes. Eiropas čempionātā līmenis būs ļoti augsts un kaut ko paredzēt ir grūti.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl