Pasaules skaļākie seksa skandāli pirms Porziņģa dēkas Ņujorkā

3 komentāri
Pasaules skaļākie seksa skandāli pirms Porziņģa dēkas Ņujorkā
AP/REUTERS/ZUMAPRESS/SCANPIX

Pagājušās nedēļas beigās pasauli pāršalca vēsts, ka Kristaps Porziņģis tiek apsūdzēts izvarošanā. Viņš, protams, nav pirmais sportists, kurš iesaistīts seksa skandālā.

Saraksts ar seksa skandālos ierautiem sportistiem ir gana garš. Skaties.lv piedāvā atcerēties skaļākos no tiem. Katrā no tiem iesaistīti sava laika izcilākie atlēti, no kuriem daži pretendē uz visu laiku labāko godu.

Krištianu Ronaldu

Viens no pasaules labākajiem futbolistiem tika apsūdzēts par 2009. gadā izdarītu seksuālu uzbrukumu Nevadā, ASV. Sieviete esot saņēmusi 375 000 dolāru naudas summu par klusēšanu. Pats Ronaldu visas apsūdzības noliedz.

Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX

Konors Makgregors 

Pavisam svaigā atmiņā cilvēkiem droši vien ir pret bijušo UFC čempionu Konoru Makgregoru vērstās apsūdzības. Šobrīd saistībā ar seksuālu uzbrukumu notiek izmeklēšana. Zīmīgi, ka seksa skandāls gaismā nāca tikai pāris dienas pēc tam, kad Makgregors paziņoja par aiziešanu no UFC, tomēr viņš pats stāsta, ka seksa skandāls ar karjeras noslēgšanu nav saistīts.

Foto: REUTERS/ SCANPIX

Maikls Džordans

Basketbolists vairākas reizes veicis paternitātes testus, kas noteiktu, vai viņš ir vai nav vairāku bērnu tēvs. Tāpat Džordans kādai sievietei reiz esot samaksājis 5 000 000 dolāru par to, lai viņa noklusētu abu mīlas dēku.

Foto: AP/SCANPIX

Maiks Taisons

1992. gadā leģendārais bokseris tika apsūdzēts par 18 gadus vecas skaistumkonkursa dalībnieces izvarošana. Bokseris tika atzīts par vainīgu un viņam piesprieda sešu gadu cietumsodu, no kuriem Taisons aiz restēm pavadīja nepilnus trīs.

Foto: TopFoto/SCANPIX

Kobe Braients

Braienta gadījums, tāpat kā Porziņģa, saistīts ceļa savainojumu. Bijušajam NBA spīdeklim 2003. gada vasarā bija jāveic ceļa operācija. Viņš savā viesnīcas numuriņā sastapis kādu 19 gadus vecu viesnīcas darbinieci, ar kuru pārgulēja. Dažas dienas vēlāk Braients tika apsūdzēts izvarošanā, viņš pat bija jāarestē. Tomēr Braients no Kolorado, kur tika veikta operācija, jau bija paspējis doties atpakaļ uz Losandželosu. Basketbolists atgriezās Kolorado un pats pieteicās policijā, kur vēlāk pret drošības naudu tika atbrīvots.

Foto: USA TODAY Sports/SCANPIX

Franks Riberī un Karims Benzemā

2010. gadā franču futbolistiem abiem esot bijuši seksuāla rakstura sakari ar 17 gadus vecu prostitūtu kādā Parīzes naktsklubā. Tikai 2014. gadā apsūdzības tika atceltas.

Foto: AP/SCANPIX

Ronaldo 

Futbolistam 2008. gada vasarā sanāca skandāls ar 3 transpersonām. Dodoties uz viesnīcas numuriņu, Ronaldo nenojauta, ka šīs pēc izskata pievilcīgās dāmas nav bijušas dāmas visu savu dzīvi. To uzzinot, Ronaldo katrai no personām piedāvāja 600 dolārus, lai tās aizietu. Tomēr dāmas pieprasīja 30 000 dolāru katra un, kad Ronaldo atteicās maksāt, tās par skandālu paziņoja medijiem. Šī iemelsa dēļ vēlāk pajuka Ronaldo iecere precēties, jo skandāla laikā futbolists bija saderinājies.

Foto: AFP/SCANPIX

 

Vēl viens svarīgs jautājums: kā tas ietekmējis sportistu karjeras? Krištianu Ronaldu, Maikls Džordans un Kobe Braients, kas seksa skandālu laikā atradās savu karjeru augstākajos punktos, tur arī palika, tātad skandāli viņus neietekmēja.

Kamēr, piemēram, par Maika Taisona karjeru var teikt, ka skandāls viņu ietekmējis ļoti lielā mērā (cietumsods trīs gadu garumā). Savukārt par Makgregoru (kura lietā visi apstākļi vēl nav skaidri) spriest būtu pāragri.

3 komentāri