Pasaules labākie atlēti sacentīsies Dimanta līgas otrajā posmā Šanhajā

Pievienot komentāru
Pasaules labākie atlēti sacentīsies Dimanta līgas otrajā posmā Šanhajā
REUTERS/LETA

Pirms nedēļas ar sacensībām Kataras galvaspilsētā Dohā sākās jaunā Dimanta līgas sezona. Sestdien Šanhajā notiks otrais posms, kur sacentīsies kārtslēcēji, tāllēcēji, augstlēcējas, šķēpmetējas un citu tehnisko disciplīnu pārstāvji, bet skrejceļā pirmos DL mačus aizvadīs 100m un 110m/b sprinteri.

Starp uzvarētājiem Dohā bija horvātu diska metēja, divkārtējā olimpiskā čempione Sandra Perkoviča, Kataras augstlēcējs, pasaules čempions Mutazs Baršims un portugāļu trīssoļlēcējs Pedro Pičardo, kurš pārspēja olimpisko un pasaules čempionu amerikāni Kristianu Teiloru.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Jaunā Dimanta līgas sezona sākusies vairāk nekā daudzsološi – pirms nedēļas pirmajā posmā Dohā tika sasniegti divi jauni DL, pieci nacionālie un tikpat sacensību rekordi, kā arī teju katrā disciplīnā – jauni šīs sezonas labākie rezultāti.

Līdzīgs scenārijs gaidāms arī sacensībās Šanhajā, kas tradicionāli ir viena no pirmajām pieturvietām DL sezonas ievadā, un allaž pulcē pasaules spēcīgākos sportistus. Pirmoreiz šosezon DL ietvaros sacentīsies kārtslēcēji, tāllēcēji, augstlēcējas, šķēpmetējas un citu tehnisko disciplīnu pārstāvji, bet skrejceļā pirmos DL mačus aizvadīs 100m un 110m/b sprinteri, starp kuriem būs arī esošie pasaules čempioni un medaļnieki. vēl Latvijas sportisti Šanhajā šoreiz nebūs pārstāvēti, bet viņu startus varam gaidīt kādā no nākamajiem DL posmiem maijā – ASV pilsētā Jūdžinā vai Romā, Itālijā.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā Viasat Sport Baltic un Viaplay:

·     Sestdien, 11.maijā 14:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Šanhaja

Dimanta līgas papildus tiešraides Viaplay:

·     Sestdien, 11.maijā 13:14 Dimanta līga vieglatlētikā. Šanhaja. Trīssoļlēkšana sievietēm

·     Sestdien, 11.maijā 13:15 Dimanta līga vieglatlētikā. Šanhaja. Augstlēkšana un šķēpmešana sievietēm

·     Sestdien, 11.maijā 14:36 Dimanta līga vieglatlētikā. Šanhaja. Trīssoļlēkšana vīriešiem