Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs jauno sezonu sāk ar uzvaru

0 Komentāru
Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs jauno sezonu sāk ar uzvaru
Foto: EPA/LETA

Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs sestdien izcīnīja uzvaru Altenbergas trasē Vācijā notikušā Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas pirmajā posmā, bet viņa vecākais brālis Tomass Dukurs palika piektajā pozīcijā.

Pēc pirmā brauciena brāļiem Dukuriem bija attiecīgi trešā un ceturtā vieta, bet otrajā braucienā M.Dukurs uzrādīja labāko laiku un izcīnīja uzvaru. Pirmo braucienu lieliski veica krievu sportisti – līderis ar 56,24 sekundēm ir Aleksandrs Tretjakovs, kuram 0,12 sekundes zaudē Ņikita Tregubovs.

Tikmēr Martins Dukurs līderim zaudēja 0,23 sekundes, kas deva trešo vietu, bet Tomass Dukurs pirmajā braucienā bija vēl par 0,14 sekundēm lēnāks un ieņēma ceturto vietu.

Savukārt otrajā braucienā, kad tieši uz labāko sportistu braucieniem sāka snigt, Martins Dukurs uzrādīja ātrāko rezultātu un summā apsteidza Tretjakovu par nieka 0,03 sekundēm, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa Tregubovs, kurš zaudēja 0,34 sekundes.

Savukārt Tomass Dukurs otrajā braucienā uzrādīja vien sesto rezultātu, bet summā guva piekto vietu, savam brālim zaudējot 0,63 sekundes.

Pasaules labākais skeletonists Martins Dukurs kļuvis par Pasaules kausa ieguvēju jau sešas sezonas pēc kārtas. Pagājušajā sezonā viņš uzvarēja sešos no astoņiem Pasaules kausa etapiem, bet pārējās divas reizes palika otrais. Tāpat viņš trešo reizi karjerā triumfēja pasaules čempionātā. M.Dukurs uzvarējis pēdējos sešos Eiropas čempionātos.

Tikmēr Tomass Dukurs pērnajā sezonā pirmajos trijos etapos bija otrais aiz sava jaunākā brāļa, bet atlikušajos piecos posmos tikai reizi tika pirmajā trijniekā. Tomēr Pasaules kausa kopvērtējumā viņš trešo reizi pēc kārtas guva otro vietu. Altenbergas posmā pagājušajā sezonā brāļi Dukuri izcīnīja dubultuzvaru.

0 Komentāru