Pasaules kausa posmā Sanktmoricā Ķibermaņa ekipāžai divniekos bronzas godalgas

0 Komentāru
Pasaules kausa posmā Sanktmoricā Ķibermaņa ekipāžai divniekos bronzas godalgas
EPA/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilota Oskara Ķibermaņa un stūmēja Matīsa Mikņa divnieku ekipāža sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē izcīnīja trešo vietu Pasaules kausa sestajā posmā.

Uzvaru arī šīs sezonas sestajā posmā tikmēr guva vācieša Frančesko Frīdriha ekipāža, kas līdz ar to triumfējusi visos etapos, ieņemot pārliecinošu pirmo vietu Pasaules kausa kopvērtējumā. Vācieši bija pārliecinoši līderi jau pēc pirmā brauciena.

Frīdrihs divu braucienu summā par 0,40 sekundēm apsteidza tautieša Johannesa Lohnera ekipāžu.

Tikmēr Ķibermanis ar Mikni pēc pirmā brauciena bija otrie, tomēr otrajā braucienā tika pieļautas vairākas kļūdiņas, kas lika vienu pozīciju zaudēt Lohneram. No uzvarētāja Frīdriha latvieši atpalika par 0,51 sekundi.

Savukārt pirmajam trijniekam sestdien sekoja šveicieša Mihaēla Fogta pilotētais divnieks.

Ķibermanis sezonas pirmajās divās sacensībās, kas notika Siguldā, divreiz bija otrais aiz olimpiskā čempiona Frīdriha, pēc tam Altenbergā un Kēngiszē latvietis ieņēma attiecīgi trešo un piekto vietu, bet pirms nedēļas Īglsā atgriezās uz goda pjedestāla un atkal bija trešais.

Vācijas bobslejisti un bobslejistes šajā sezonā uzvarējuši visās no 16 aizvadītajām sacensībām.

Šajā posmā nestartē Pasaules kausa debitants Ralfs Bērziņš, kurš tā vietā sestdien Siguldā cīnīsies par Eiropas junioru čempiontitulu.

Sestdien divnieku sacensības būs arī dāmām, kurām pirmais brauciens sāksies plkst.14.
0 Komentāru