Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

Komentāri
Pasaules ietekmīgāko mediju uzmanības centrā brāļi Dukuri un boikota iznākums
Foto: AP/SCANPIX

Pasaules ietekmīgāko mediju uzmanības centrā nokļuvuši latviešu skeletonisti Martins un Tomass Dukuri. Lielbritānijas medijs “BBC” raksta, ka boikotu sākuši tieši latvieši, tikmēr ASV žurnālistikas gigants “ABC” iedziļinājies problēmas saknē un uzskaitījis sportistus, kuri piekrituši protestam.

”Pirmdien Latvija kļuva par pirmo nāciju, kas paziņoja par pasaules čempionāta boikotu. Latvieši uzsvēra, ka ”2014. gadā olimpiskais gars tika nozagts”,” raksta ”BBC”. “Par perspektīvo amerikāņu bobslejisti uzskatītā Lolo Džounsa uzsvēra, ka IBSF (Starptautiskai Bobsleja un skeletona federācijai) vajadzētu čempionātu pārcelt un sacensties ”dopinga tīrā un drošā vidē. Vēl sportiste piebilda: “Soču variants nav pieļaujams”.” Novembrī Lielbritānijas skeletona braucēja un olimpiskā čempione Lizija Jarnolda sacīja, ka, iespējams, boikotēs čempionātu dopinga bažu dēļ.  Pilno ”BBC” materiālu lasi

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Latvijas olimpisko varoņu sagaidīšana 2014. gadā

Tikmēr ASV medijs ”ABC” izcēlušies ar krietni analītiskāku materiālu, kurā izpētīts boikota sākšanas iemesls, kā arī Krievijas dopinga skandāls. “Daži no pasaules labākajiem ”šļūcējiem” – ieskaitot olimpiskos medaļniekus Stīvenu Holkombu, Metu Antioni, Maijersu Teiloru, Martinu Dukuru un Liziju Jarnoldu, vairākas nedēļas centās pievērst IBSF uzmanību. Latvijas skeletona komanda svētdien paziņoja, ka boikotēs sacensības, ja tās norisināsies Krievijā. Austrija un  Dienvidkoreja arī domā par šādu scenāriju,” teikts ”ABC” materiālā. Apjomīgo rakstu lasi

Foto: Soču skeletons un bobslejs. Tretjakovs vēl ar zeltu kaklā.

Atgādinām, ka vakar IBSF nolēma nerīkot pasaules čempionātu Krievijas trasē Sočos. Tas tika darīts divu būtisku iemeslu dēļ – ļaut sportistiem un treneriem no visas pasaules piedalīties sacensībās, kas koncentrējas uz sportu nevis apvainojumiem un diskusijām, neatkarīgi no tā, vai tas ir pamatoti, vai nav, kā arī, ņemot vērā pašreizējo situāciju, būtu gandrīz neiespējami sarīkot lieliskas planētas meistarsacīkstes, lai gan Krievijas Bobsleja federācija organizēšanā ir pielikusi lielas pūles.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl