Pasaules čempions šautriņu mešanā sacensības no virtuves sāk ar veltījumu veselības servisa darbiniekiem

Pievienot komentāru
Pasaules čempions šautriņu mešanā sacensības no virtuves sāk ar veltījumu veselības servisa darbiniekiem
INSTAGRAM

Pasaules čempions šautriņu mešanā Pīters Raits sacensības no virtuves sāk ar veltījumu Nacionālā veselības servisa darbiniekiem.

Šautriņu mešanas jeb dārtu turnīrus kādus pazīst pasaule ir apturējisi koronavīrusa pandēmija. Tomēr atšķirībā no daudziem citiem sporta veidiem, dārtu sacensības iespējams rīkot no mājām. No spēlētāju virtuvēm un viesistabām.

Katru maču pārraida, izmantojot videozvanus – tie tiek filmēti ar mobilo telefonu uz statīva. Reģistrētie lietiotāji “Professional Darts Corporation” TV kanālā sacensības var skatīties bez maksas.

Janvārī savu pirmo pasaules čempiona titulu izcīnījušais skots Pīters Raits jauno sacensību formātu piektdien sāka ar ierasti sievas Džo saveidoto mohikāņa frizūru un veltījumu Nacionālā veselības servisa darbiniekiem  – ierastās čūskas vietā uz galvas kreisās puses Pīteram bija uzkrāsoti burti NHS (National Health Service).

Ja pašam Raitam ar piedalīšanos sacensībās veicās labi, viņa tautieti un divkārtējo pasaules čempionu Gariju Andersonu apturēja lēns internets…

Dārtu spēlētāji un sporta veida fani nepacietīgi gaida uzvaru pār koronavīrusu, bet tikmēr jāskatās mači no profesionāļu virtuvēm. Vismaz tiem, kam interneta ātrums to atļauj.