Pasaules boksa supersērijas organizatori finālam pielaiž Grovsu un paziņo cīņas mēnesi

Pievienot komentāru
Pasaules boksa supersērijas organizatori finālam pielaiž Grovsu un paziņo cīņas mēnesi
Reuters/LETA

Pasaules boksa supersērijas organizatori paziņojuši, ka fināls supervidējā svara kategorijā norisināsies jūlija beigās, vieta gan vēl netiek atklāta. Tāpat no savainojuma atkopies būs viens no finālistiem – britu sportists Džordžs Grovss, kurš oficiāli apstiprināts dalībai izšķirošajā cīņā.

Grovss turnīra pusfināla cīņā pēc punktiem uzvarēja citu Lielbritānijas bokseri Krisu Jūbenku. Pēc dueļa Grovss tika nogādāts slimnīcā, jo boksa laikā viņam tika izsists plecs, turklāt pēdējo raundu viņš cīnījās ar traumu.

Pēcāk tika spekulēts, ka Grovss varētu nepagūt atkopties no traumas, kā rezultātā viņa vietu ieņemtu kāds no rezervistiem. Tagad gan organizatori oficiāli apstiprinājuši, ka jūlija izskaņā finālā cīnīsies Grovs un cits brits Kalums Smits. Pagaidām gan nav vēl atklāts, kurā valstī cīņa norisināsies, bet rīkotāji to plāno izdarīt tuvākajās nedēļās.

VIDEO: Grovss pārspēja Jūbenku

Kā zināms, savu tuvāko cīņu šī turnīra ietvaros pirmajā smagajā svara kategorijā aizvadīs arī latviešu bokseris Mairis Briedis. Šobrīd vēl nav atklāts latvieša pretinieks, vieta un datums. Briedis spēkosies pasaules boksa supersērijas fināla ietvaros, kas būs viena no iesildošajām cīņām pirms Oleksandra Usika un Murata Gasijeva dueļa.