Komentāri

Bijušais Jaunzēlandes regbija izlases spēlētājs jau ilgu laiku cīnījies ar retu nieru slimību, kas viņa 2002.gadā lika beigt regbista karjeru. Lomu no regbija aizgāja, būdams vien 27 gadus vecs.

Tiesa, vairākus gadus vēlāk viņš mēģināja atgriezties profesionālajā regbijā, aizvadot dažus mačus Kārdifas Blues (2005/06.gada sezonā) un Marseļas Vitrolles klubos (2009./10.). Ģimenē Lomu nāve tika uztverta ar šoku, jo viņš ar tuviniekiem nupat kā bija atgriezies no Lielbritānijas, taču jau trešdienas rītā atrasts miris.

FOTO: Džona Lomu 1975 – 2015

Jaunzēlandes valstsvienības rindās Lomu aizvadīja 63 spēles, kuru laikā veica 37 piezemējumus, bet Lielbritānijā viņš bija, lai apmeklētu Pasaules kausa finālturnīru. Kā zināms, šajās sacensībās triumfēja tieši Jaunzēlande. Pirms četriem gadiem Lomu tika uzņems Regbija slavas zālē, bet izlasē viņš debitēja 1994.gadā, savu zvaigžņu stundu piedzīvojot 1995.gada Pasaules kausa izcīņā. Par regbija superzvaigzni Lomu kļuva, lielā mērā pateicoties savam iespaidīgajam augumam – viņš bija 196 centimetrus garš un 119 kilogramus smags.

VIDEO: Džona Lomu 1975 – 2015

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl