Komentāri
Parīze ieguvusi tiesības rīkot 2020.gada Eiropas čempionātu vieglatlētikā
Foto: AFP/ SCANPIX

Eiropas Vieglatlētikas asociācija (EAA) piektdien piešķīra 2020.gada Eiropas čempionāta rīkošanas tiesības Francijas galvaspilsētai Parīzei.

Sacensības no 26.līdz 30.augustam norisināsies 20 000 skatītāju ietilpstošajā “Charlety” stadionā un šī būs otrā reize, kad Vecā kontinenta labākie vieglatlēti medaļas daļīs Francijas galvaspilsētā, kur šīs sacensības notika arī 1938.gadā, taču toreiz tajās sacentās tikai vīrieši, kamēr dāmas godalgas dalīja Vīnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zīmīgi, ka 2020.gadā Eiropas čempionāts norisināsies pēc olimpiskajām spēlēm Tokijā, kuras notiks no 24.jūlija līdz 9.augustam.

Parīze pretendē arī uz 2024.gada vasaras olimpisko spēļu rīkošanu, kur tai konkurenci sastāda Losandželosa. Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) rīkotāju izvēlēsies šogad.

Izvirzot savu kandidatūru, Parīzes lielākais trumpis bija mazais attālums starp stadionu un sportistu ciematu, jo abus objektus šķir tikai piecu minūšu gājiens.

Pērn Eiropas čempionāts norisinājās Amsterdamā, kur zelta medaļu izcīnīja šķēpmetējs Zigismunds Sirmais, savukārt 2018.gada meistarsacīkstes norisināsies Berlīnē.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl