Komentāri
Pārceltais pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā notiks Vācijā
Foto: EPA/LETA

Pārceltais pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā februārī notiks Vācijas trasē Kēnigsē, pirmdien paziņojusi Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF).

Iepriekš pasaules čempionāta norise bija ieplānota Sočos, bet Krievija tiek apsūdzēta valdības atbalstītas dopinga sistēmas izveidošanā, kurā cita starpā 2014.gada Soču Ziemas olimpiskajās spēlēs mājinieku pozitīvās dopinga analīzes tika aizvietotas ar negatīvām. Pirms vairāk nekā nedēļas Latvijas skeletonisti Martins un Tomass Dukuri paziņoja par planētas meistarsacīkšu boikotēšanu, ja tās notiks Krievijā, turklāt viņu viedoklim pievienojās tādas nācijas kā Dienvidkoreja, ASV, Lielbritānija un Austrija, tādēļ IBSF paziņoja par norises vietas pārcelšanu uz citurieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau iepriekš Kēnigsē trase neoficiāli tika uzskatīta par galveno pretendenti pasaules čempionāta rīkošanā. Izvēloties jauno pasaules čempionāta norises vietu, IBSF ņēma vērā četrus faktorus – minimāli finansiālo triecienu uz komandām, ņemot vērā ceļošanu un organizēšanu; saglabāt sacensību oriģinālos norises datumus; iepriekšēju pieredzi šādu sacensību rīkošanā un trases pieejamību divu nedēļu garumā.

Zīmīgi, ka tikai pāris nedēļas pirms planētas meistarsacīkstēm Kēnigsē notiks arī Pasaules kausa posms bobslejā un skeletonā, kur notiks sezonas sestais etaps. Arī 2011.gadā Kēnigsē trase uzņēma pārceltu pasaules čempionātu, toreiz aizstājot finansiālu problēmu nomāktajā Itālijas trasē Kortīnā d’Ampeco atceltās meistarsacīkstes.

Pagājušajā sezonā Kēnigsē risinājās divi Pasaules kausa posmi, skeletonā abos uzvarot Martinam Dukuram, bet bobslejā reizi otro vietu divniekos gūstot Oskaram Melbārdim.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl