Komentāri
Paraolimpiskais jātnieks Snikus izcīna trešo vietu Eiropas čempionātā pirmajā maršrutā
Paralimpiskais jātnieks Rihards Snikus ar savu zirgu vārdā King of The Dance pirms preses konferences, kurā iepazīstina ar Latvijas Paralimpisko vienību un informē par gatavošanos Paralimpiskajām spēlēm Brazīlijā. (Ieva Lūka / LETA)

Latvijas paraolimpiskais jātnieks Rihards Snikus pirmdien Zviedrijā izcīnīja trešo vietu Eiropas čempionāta iejādē pirmajā maršrutā.

Snikus, kurš startēja ar zirgu King Of The Dance, tika pie 73,321%, pirmajā maršrutā piekāpjoties Lielbritānijas un Vācijas dāmu pārstāvēm.

Turpmākajās divās dienās Sniku sagaida dalība vēl divos maršrutos.

Snikus 2012.gadā kļuva par pirmo Latvijas sportistu vēsturē, kurš startējis paraolimpisko spēļu iejādes sacensībās. Viņš 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām, izcīnīja vienu ceturto un vienu sesto vietu, bet pērn Riodežaneiro viņš bija piektajā un sestajā pozīcijā.

Tikmēr Latvijas konkūra jātnieks Kristaps Neretnieks nedēļas nogalē Polijā izcīnījis trešo vietu CSI2* (divu zvaigžņu) kategorijas sacensību “Grand Prix” maršrutā.

Neretnieks trešo vietu izcīnīja, startējot ar septiņgadīgo un perspektīvo zirgu Cornet’s Spirit, kuram šis bija tikai otrais divu zvaigžņu sacensību “Grand Prix” maršruts karjerā.

Neretnieks, piedaloties ar pieciem zirgiem, šajā posmā ieguva 12 godalgotas vietas 15 maršrutos, kuros startēja.

Latvijas konkūrists sacensībās Polijā startēs arī šajā nedēļas nogalē.

Lasi vēl