22 komentāri
Par teju 1,4 miljoniem eiro būvēs stadionu pie Rīgas 25.vidusskolas
Foto: Irmantas Gelūnas/ SCANPIX

Rīgas domes Īpašuma departaments par teju 1,4 miljoniem eiro būvēs stadionu pie Rīgas 25.vidusskolas, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja informācija.

Īpašuma departaments bija izsludinājis iepirkumu par stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbiem Rīgas 25.vidusskolas lietojumā esošajā teritorijā Rušonu ielā 6.

Iepirkumā tika saņemts viens piedāvājums un darbus par 1 380 153 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa veiks pilnsabiedrība “LNK Industries Partnership”.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs pastāstīja, ka šomēnes tiks sākti Rīgas 25.vidusskolas stadiona izbūves un teritorijas labiekārtošanas darbi. Pēc labiekārtošanas pabeigšanas stadionā tiks ierīkots futbola laukums ar mākslīgā zāliena segumu, skrejceļš, tāllēkšanas sektors, strītbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi un bērnu rotaļu laukums.

Skolas apkārtesošā teritoriju iežogos, kā arī uzstādīs jaunu apgaismojumu un ierīkos video novērošanas sistēmu. Tiks atjaunota arī palīgēka, kurā atradīsies ģērbtuves un dušas, kā arī vingrošanas zāle un palīgtelpas darbiniekiem un inventāram. Sporta komplekss būs pieejams ne tikai skolas audzēkņiem, bet arī viesiem Ķengaraga apkaimes iedzīvotājiem.

Burovs arī informēja, ka Rīgas 25.vidusskolai šovasar tiks siltināta arī fasāde, tādejādi uzlabojot ēkas energoefektivitāti un vizuālo izskatu. Visus darbus ir plānots pabeigt līdz 1.septembrim, kad sāksies jaunais mācību gads.

TOP komentāri

 • Tā pritona skolēns
  +8 +8 0

  Tā pritona skolēns

  Nesterei mazie svētki. Drīz laikam ar mašīnu uz skolu brauks.
 • Zintis Zinātnieks
  +6 +6 0

  Zintis Zinātnieks

  Padņalsa , puse man puse cietumam . Cerams ka tur būs stūrītis kur paltarahu iebuhāt un cīdziņ uzvilt. Galvenais lai tu podu uzmuķī , savādaak pa palim sanāk skolu apčurāt
 • Cietumnieks nr. 420
  +5 +5 0

  Cietumnieks nr. 420

  O zajibis ble, varēsim kačāties ar zelta stieņiem 1,4 m vētībā, ja laidīs ārā no kamerām. Besī jau ēst vienam otra mēslus un gulēt uz zemes. Būtu labāk gultas mums nopirkuši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl