Par iespējamu dopinga lietošanu pagaidu diskvalifikācija noteikta Tokijas olimpisko spēļu vicečempionam 4×100 metru stafetē

0 Komentāru
Par iespējamu dopinga lietošanu pagaidu diskvalifikācija noteikta Tokijas olimpisko spēļu vicečempionam 4×100 metru stafetē
AFP/SCANPIX

Aizdomās par iespējamu dopinga lietošanu britu sprinterim Čidžindu Udžam ceturtdien noteikta pagaidu diskvalifikācija Tokijas olimpiskajās spēlēs 4×100 metru stafetē izcīnītajai sudraba medaļai, paziņoja Vieglatlētikas integritātes savienība (AIU).

Ja aizdomas apstiprināsies 27 gadus vecajam Udžam un visai Lielbritānijas komandai tiks anulēta Tokijā izcīnītā sudraba medaļa.

AIU informēja, ka Udžas analīzēs atrasta selektīvo androgēnu receptoru modulatoru (SARM) ostarīna un S-23 klātbūtne.

Šīs vielas ierasti tiek izmantotas muskuļu masas palielināšanai.

Jaunākajā ierakstā vietnē “Instagram” pats Udža vēstīja: “Koncentrējies… Jo patiesība ir ārprātīgāka par fikciju.”

AIU paziņoja, ka pagaidu diskvalifikācija pēc neatbilstošiem dopinga analīžu rezultātiem noteikta arī Bahreinas 1500 metru skrējējam Sadikam Mihou, Gruzijas lodes grūdējam Benikam Abrahamjanam un Kenijas sprinterim Markam Odhiambo.

Tagad tiek gaidīti Starptautiskās testēšanas aģentūras slēdzieni par minētajiem sportistiem. Pēc tam tiks pieņemts lēmums par iespējamiem sodiem saistībā ar startu olimpiskajās spēlēs, norādīja savienība.

0 Komentāru