Par dopinga lietošanu rezultāti anulēti Krievijas vieglatlētei, nevis daiļslidotājai Stepanovai

Pievienot komentāru
Par dopinga lietošanu rezultāti anulēti Krievijas vieglatlētei, nevis daiļslidotājai Stepanovai
AP / SCANPIX

Pretēji iepriekš ziņotajam, par neatļauto vielu lietošanu Krievijas Vieglatlētikas federācija ir anulējusi visus rezultātus kopš 2018.gada novembra vieglatlētei Aleksandrai Stepanovai, nevis daiļslidotājai ar tādu pašu vārdu un uzvārdu, trešdien ziņoja Krievijas Antidopinga aģentūra (RUSADA).

Trešdien ziņu aģentūra DPA kļūdaini vēstīja, ka par dopinga lietošanu anulēti visi daiļslidotājas Aleksandras Stepanovas rezultāti kopš 2018.gada 15.novembra, kaut gan Krievijas Vieglatlētikas federācija sodu piemērojusi mazpazīstamai vieglatlētei ar tādu pašu vārdu un uzvārdu.

25 gadus vecajai vieglatlētei Stepanovai labākais rezultāts 400 metru skriešanā ir 2018.gada vasarā sacensībās Kazaņā sasniegtās 56,65 sekundes.

Daiļslidotāja Stepanova, kurai apritējuši 24 gadi, janvārī Austrijas pilsētā Grācā kopā ar partneri Ivanu Bukinu Eiropas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas.

Pie bronzas medaļas Eiropas meistarsacīkstēs viņa tikusi arī 2015. un 2018.gadā, bet pērn Stepanova ieguva sudrabu.

Savukārt tāllēcējam Dmitrijam Bobkovam par neatļauto vielu lietošanu piešķirta divu gadu diskvalifikācija, sākot ar 2020.gada 3.martu.