Palameika svinīgi ”uzcirtusies” bildējas kopā ar Valsts prezidentu

2 komentāri
Palameika svinīgi ”uzcirtusies” bildējas kopā ar Valsts prezidentu
Foto: instagram.com/palameika/

Ceturtdien, 2017. gada 5. oktobrī, Valsts prezidents Raimonds Vējonis Rīgas pilī sveica Valsts prezidenta balvas vieglatlētikā laureātus.

Valsts prezidents uzsvēra, ka vieglatlētu sasniegumi Baltijas vērienīgākajās vieglatlētikas komandu sacensībās iedvesmo ikvienu neapstāties pie sasniegtā, bet izvirzīt un sasniegt arvien jaunus mērķus. Raimonds Vējonis pateicās Valmieras pilsētai un Latvijas Vieglatlētikas federācijai par ieguldīto darbu sacensību organizēšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Palameika kopā ar Raimondu Vējoni

It was nice meeting the President of Latvia and receiving my first Presidential Cup 🏆

A post shared by Madara Palameika (@palameika) on

Pasākuma laikā Raimonds Vējonis pasniedza Valsts prezidenta balvu par labāko rezultātu individuālajā vērtējumā šķēpmetējai Madarai Palameikai (Latvija) un šķēpmetējam Magnusam Kirtam (Igaunija). Savukārt Valsts prezidenta balvu komandu kopvērtējumā, kā arī vīriešu un sieviešu konkurencē ieguva Latvijas vieglatlētikas izlase.

Foto: visi Prezidenta balvas ieguvēji

Foto: president.lv

Valsts prezidenta balvas izcīņas sacensības šogad notika 23. reizi un norisinājās no 10. līdz 11. jūnijam J. Daliņa stadionā Valmierā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl