Komentāri
Palameika Rabātā cīnīsies par vietu Cīrihes astotniekā
Foto: EPA/LETA

Dimanta līgas desmitajā posmā Marokas galvaspilsētā Rabātā šķēpmetējas, un starp viņām arī Madara Palameika, aizvadīs noslēdzošās ceturtās sacensības šajā sezonā.

Pēc Rabātas posma kļūs zināmas astoņas sportistes, kuras augusta beigās Cīrihē cīnīsies par sacensību galveno trofeju. Pēc sezonas aizvadītajiem trijiem šķēpmešanas mačiem, finālposmu nodrošinājušas jau divas sportistes, bet cīņa par atlikušajām sešām vietām ir itin spraiga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Iepriekšējos posmos izcīnot 6., 7. un 8.vietu, Madara Palameika ar sešiem punktiem atrodas kopvērtējuma 8.vietā, tikai par nieka tiesu apsteidzot divas tuvākās sekotājas, kurām arī Rabātas mači būs izšķiroši. Tiesa, Madaras uzdevumu nedaudz atvieglo tas, ka divas kopvērtējumā augstāk esošas sportistes Marokā nestartēs, tomēr, lai kvalificētos finālposmam, viņai noteikti vajadzēs izcīnīt augstāku vietu par šosezon ASV sasniegto sesto pozīciju. Cīņa svētdienas vakarā solās būt ļoti sīva.

Tuvojoties DL sezonas noslēdzošajiem posmiem, ne mazāk aizraujoša cīņa gaidāma vēl vairākās disciplīnās. Noteikti jāizceļ trīssoļlēkšana dāmām, kur iepriekšējo gadu neapšaubāmā līdere Ibarguena no Kolumbijas pašlaik vēl nav garantējusi vietu finālposmā. Tāpat par vietu finālposmā 200m distancē cīnīsies viens no pašreiz labākajiem sprinteriem Andre de Grasse, savukārt 800m distancē vīriem ir tik līdzīga situācija kopvērtējumā, ka ārkārtīgi svarīgs būs katrs iegūtais punkts. Protams, nedrīkst palaist garām arī kārtslēkšanu kungiem. Kā zināms, nevienā posmā šogad nav uzvarējis iepriekšējo septiņu gadu DL čempions Reno Lavilenjē, turklāt viņš vienmēr zaudējis amerikānim Semam Kendriksam”.

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā Viasat Sport Baltic:

·     Svētden, 16.jūlijā 21:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Rabāta

Lasi vēl