Palameika piektdien metīs šķēpu Dimanta līgas posmā Monako

Pievienot komentāru
Palameika piektdien metīs šķēpu Dimanta līgas posmā Monako
Foto: AFP/SCANPIX

Vieglatlētiem pavisam nesen noslēdzās kvalifikācija Rio olimpiskajām spēlēm un vairumam sportistu Monako sacensības būs pēdējā pārbaude pirms četrgades svarīgākā notikuma. Tas gan nebūt nenozīmē, ka šīs sacensības viņiem būs “ķeksīša” pēc, jo katrs šeit izcīnītais punkts var būt izšķirošs Dimanta līgas kopvērtējuma tabulā.

Pēteris Siksnis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Latvijas līdzjutējiem jātur īkšķi par Madaru Palameiku, kura pēc aizvadītajiem četriem Dimanta līgas posmiem ir kopvērtējuma līdere. Madara noteikti vēlas līderpozīciju saglabāt, kā arī revanšēties par neseno Eiropas čempionātu, kurā ieņēma vien 7. vietu. Monako tāda iespēja būs – šeit ieradušās teju visas spēcīgākās sportistes, jauno Eiropas čempioni baltkrievieti Tatjanu Haladoviču ieskaitot.

Monako sacensībās startēs ne viens vien jaunais Eiropas čempions vai medaļas ieguvējs, starp kuriem arī Nīderlandes sprintere Dafne Šipersa. Ja Šipersai piektdien izdosies uzvarēt 100m sprintā, viņa kļūs par divu DL disciplīnu kopvērtējuma līderi, jo 200m distancē vadība viņai jau ir! Augstlēkšanas sektorā ar lielu interesi tiek gaidīta katarieša Baršima atgriešanās pēc traumas sadziedēšanas. Baršims  par šīm sacīkstēm runā piesardzīgi, tikmēr bezkompromisa cīņa garantēta sieviešu kārtslēkšanā – ierindā Monako ir visas spēcīgākās sportistes. Gandrīz to pašu var teikt par 110 metru barjersprintu kungiem, kuriem arī ir saspringta situācija DL kopvērtējumā.”

Dimanta līga vieglatlētikā kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 15.jūlijā

21:00 Dimanta līga vieglatlētikā. Monako