Palaimeikai trešā vieta Dimanta līgas sacensībās Ņujorkā

0 Komentāru
Palaimeikai trešā vieta Dimanta līgas sacensībās Ņujorkā
Foto: Reuters/Scanpix

Latvijas rekordiste šķēpmešanā Madara Palameika izcīnīja trešo vietu Ņujorkā notikušajās Dimanta līgas posma sacensībās vieglatlētikā.

Par sacensību uzvarētāju ar 63,07 metru tālu metienu kļuva vāciete Kristīna Obergfela. Tikmēr Palameika un amerikāniete Kāra Vingera uzstādīja identiskus rezultātus – 62,85 metri. Tā kā nākamais tālākais raidījums Vingerai bija 62,52 metri, bet Palameikai 60,82 metri, otrā vieta pienācās amerikānietei, bet trešā – Latvijas šķēpmetējai.

10.maijā Palameika Japānā notikušajās sacensībās veica 64,07 metrus tālu metienu, tādejādi izpildīdama nākamā gada Riodežaneiro olimpisko spēļu normatīvu, kas ir 62 metri.

Tikmēr jaunu Dimanta līgas rekordu kārtslēkšanā vīriešiem uzstādīja slavenais francūzis Reno Lavilenjē, kurš pārvarēja 6,05 metrus augstu latiņu.

Tāpat sacensību rekordu un šosezon labāko rezultātu pasaulē 200 metru sprintā uzstādīja amerikānis Džastins Getlins, kurš distanci veica 19,68 sekundēs.

Savukārt 100 metru sprintā ar jaunu sezonas labāko rezultātu finišēja pasaules labākā sprintere Šellija Anna Freizere-Praisa no Jamaikas, kuras laiks finišā bija 10,81 sekunde.

Savu labāko rezultātu šosezon 5000 metru skrējienā sievietēm uzrādīja etiopiete Genzebe Dibaba, kura distanci veica 14 minūtēs un 19,76 sekundēs, kas ir piektais visu laiku labākais rezultāts šajā distancē.

0 Komentāru