Ostapenko: Zināju, ka neesmu par 100% gatava jaunajai sezonai

0 Komentāru
Ostapenko: Zināju, ka neesmu par 100% gatava jaunajai sezonai
EPA/SCANPIX

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Aļona Ostapenko apzinājās, ka 2019.gada sezonas sākums viņai varētu būt neveiksmīgs, secina tenisiste.

Jau ziņojām, ka Ostapenko pirmdien piedzīvoja zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta pirmajā kārtā.

Pasaules ranga 22.vietas īpašniece Ostapenko ar rezultātu 1-6, 6-3, 2-6 piekāpās Grieķijas tenisistei Marijai Sakari, kura ir planētas 43.rakete.

Ostapenko sezonu iesākusi ar trim zaudējumiem. Neveiksmju cēloņi meklējami iepriekšējās sezonas nogalē, kad viņa guva plaukstas locītavas savainojumu.

“Jutu, ka vajag nedaudz atpūsties, kas palīdzētu atveseļoties manai plaukstai, tomēr nepalika labāk. Zināju, ka neesmu par 100% gatava jaunajai sezonai, bet darīju, ko varēju. Rezultāts ir tāds, kāds tas ir,” pēc zaudējuma stāstīja Latvijas tenisiste.

“Ja man būtu kādas divas vai trīs nedēļas ilgs sagatavošanās periods, ar to nepietiktu, jo WTA līmenis ar katru gadu kļūst augstāks. Visas spēlētājas ir izsalkušas pēc uzvarām. Plaukstas locītavas savainojums man traucēja trenēties. Pirmo nedēļu varēju trenēties tikai pusotru stundu dienā, bet priekš manis tas ir par maz. Šodien vien spēle bija divas stundas ilga,” skaidroja tenisiste.

Sāpes plaukstas locītavā pazudušas, un tagad viņa var atsākt pilnvērtīgus treniņus.

“Biju gatava šādiem rezultātiem, jo ir grūti, ko gaidīt, ja zini, ka neesi par 100% savā līmenī. Pirmajās nedēļās es daudz uztraucos par savu plaukstas locītavu un baidījos veikt stiprus sitienus,” stāstīja tenisiste.

“Jūtos ļoti slikti, jo nevarēju parādīt savu labāko sniegumu. Patiešām centos, bet spēle neritēja pēc plāna. Man vēl jāpiedalās dubultspēlēs, bet pēc turnīra gribu kaut kur doties un pāris dienas pabūt vienatnē ar sevi, lai pārdomātu visu un pēc tam atsāktu trenēties,” atzīmēja Latvijas sportiste.

Ostapenko nākamais turnīrs gaidāms mēneša beigās, sacensībām notiekot Sanktpēterburgā.

0 Komentāru