Ostapenko zaudē Monreālas turnīra pirmajā kārtā

0 Komentāru
Ostapenko zaudē Monreālas turnīra pirmajā kārtā
REUTERS/SCANPIX

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko Monreālas “WTA 1000” turnīra pirmajā kārtā pirmdien divos setos piekāpās čehietei Kateržinai Sinjakovai.

WTA rangā 32.vietu ieņemošā Ostapenko zaudēja Sinjakovai (WTA 55.) ar 1-6, 3-6.

Pirmajā setā, kurā Latvijas tenisiste servēs pieļāva sešas dubultkļūdas, Ostapenko nesanāca savas serves geimi. Viņa zaudēja visos trīs – otrajā un sestajā geimā – ar pirmo breikbumbu, ceturtajā, kas ar 16 izspēlēm kļuva par garāko setā, – ar otro breikbumbu.

Sinjakova uzvarēja visos pirmā seta geimos, atskaitot trešo, kurā Latvijas tenisiste ieguva trīs breikbumbas pēc kārtas, izmantodama trešo.

Otrajā setā pirmo savas serves geimu Ostapenko uzvarēja, taču gan trešajā, gan ceturtajā geimā Latvijas pirmā rakete pasniedza pa divām breikbumbām, čehietei abas reizes punktu gūstot ar otro – 4-1.

Sestajā geimā Ostapenko ar uzbrūkošu tenisu panāca divas pēc kārtas breikbumbas, no kurām otrās izspēlē Sinjakova bumbiņu pāri tīklam dabūt nespēja – 2-4.

Tomēr tad Latvijas tenisiste zaudēja jau trešo savas serves geimu, dodot pretiniecei divas breikbumbas. Sinjakovai pietika ar vienu – 5-2.

Turpinot uzvarēt servi uzņemošajām tenisistēm, Ostapenko ar pirmo breikbumbu panāca 3-5, ar sitienu no ērtās puses raidot bumbu pa diagonāli un noķerot pretinieci pretkustībā.

Tomēr, lai uzvarētu spēlē, bija jāsāk uzvarēt, arī pašai servējot. Tas neizdevās, pretiniecei izmantojot pirmo mačbumbu, kad Latvijas tenisiste bumbiņu raidīja tīklā – 6-3.

Mača laikā Ostapenko pieļāva sešas dubultkļūdas, kamēr čehiete – divas.

Čehiete bija labāka visos statistikas rādītājos, realizējot septiņas no desmit breikbumbām, kamēr Ostapenko punktā pārvērta trīs no astoņām iespējām.

Visā mačā čehiete uzvarēja 65, bet Ostapenko – 44 izspēlēs.

Otrajā kārtā Sinjakova tiksies ar spānieti Garvinji Mugurusu (WTA 9.), kura izsēta ar piekto numuru un no pirmās kārtas sacensībām bija brīva.

0 Komentāru